Kad kelyje nežūtų nė vienas žmogus

Policija informuoja, kad 2017 m. rugsėjo 21 d. Europos kelių policijos tinklas TISPOL yra paskelbęs Europoje dieną be žuvusiųjų kelyje. Sutrumpintai ši akcija vadinama EDWARD (Europe Day Without A Road Death). Šio projekto tikslas – vykdyti įvairias policines prevencines priemones, siekiant, kad rugsėjo 21 dieną Europos keliuose nežūtų ne vienas žmogus, o kartu būtų atkreiptas visuomenės dėmesys į eismo saugumą keliuose.

Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai prisidėjo prie projekto EDWARD ir š. m. rugsėjo 21 d. Kaišiadorių rajono keliuose vykdė sustiprintą eismo kontrolę. Siekiant išaiškinti ir užkardyti labiausiai avaringumą įtakojančius Kelių eismo taisyklių pažeidimus, buvo patikrinta 41 piliečio, vairavusio transporto priemonę, blaivumas. Galime pasidžiaugti, kad visi patikrinti vairuotojai buvo blaivūs, pažeidimų nenustatyta.

Policija ragina visus eismo dalyvius – vairuotojus ir keleivius, pėsčiuosius, dviratininkus, vadeliotojus,  aktyviai prisidėti prie bendros saugios eismo aplinkos keliuose kūrimo, eismo saugumo gerinimo, kiekvieną dieną dalyvaujant eisme savo geru ir atsargiu elgesiu daryti gerą įtaką ir rodyti pavyzdį kitiems eismo dalyviams.