Kaišiadoriečiai rungėsi pritūpimų su savo kūno svorio štanga varžybose

Praėjusį kartą Kaišiadorių rajono gyventojai savo jėgas išbandė štangos stūmimo gulint varžybose, kurios vyko Athletic Gym sporto klube, įsikūrusiame Gedimino g. 35, Kaišiadorys. Šį šeštadienį, gruodžio 2 dieną, čia vėl rinkosi stipriausi kaišiadoriečiai, kurie savo jėgas nusprendė išbandyti pritūpimų su savo kūno svorio štanga varžybose.

Šį kartą visi dalyviai buvo suskirstyti į dvi grupes pagal savo amžių: jaunimo (16 – 19 m.) bei vyrų (20 m. ir vyresni). Visi dalyviai varžybų metu turėjo kuo daugiau kartų pritūpti su savo kūno svorio štanga.

Jaunimo grupėje, kurioje viso varžėsi keturi sportininkai, I-ą vietą iškovojo Martynas Bužavas. Martynas su 70 kg sveriančia štanga pritūpė 36 kartus. II vieta atiteko Dariui Žukauskui, kuris su 85 kg sveriančia štanga pritūpė 24 kartus. III-ą vietą užėmė Justinas Marcinkevičius. Justinas su 97,5 kg sveriančia štanga pritūpė 21 kartą. Visai nedaug nuo prizininkų atsiliko ir IV vietą užėmė Mantas Važnevičius, kuris su 92,5 kg sveriančia štanga pritūpė 20 kartų.

Athletic Gym kaišiadorys pritūpimai su štanga jaunimas

Vyrų grupėje, kaip ir praėjusiose štangos spaudimo gulint varžybose, dalyvių buvo kur kas daugiau. Viso šioje amžiaus grupėje savo jėgas nusprendė išbandyti 8 sportininkai. Po įnirtingos kovos I-ą vietą iškovojo Egidijus Urbonas, kuris su 97,5 kg štanga pritūpė 46 kartus. 46 kartus taip pat pritūpė ir Žilvinas Ščiuka, tačiau jam atiteko II-oji vieta, nes jo štangos svoris buvo mažesnis – 67,5 kg. Dėl trečiosios vietos vyko ne ką mažiau intriguojanti kova, kurią laimėjo Karolis Ščerba. Karolis su 100 kg svorio štanga pritūpė 44 kartus. Tiek pat kartų pritūpė ir Modestas Gaižauskas, tačiau jo štanga svėrė kiek mažiau – 85 kg.