Kviečiame dalyvauti Kalėdinio atviruko konkurse

Kaišiadorių rajono savivaldybė organizuoja Kalėdinio atviruko konkursą – Kaišiadorys šventiniu Kalėdų laikotarpiu. Vienas iš konkursui pateiktų darbų taps Kaišiadorių rajono savivaldybės metų kalėdiniu atviruku, kuris bus išleidžiamas leidykloje ir taps Savivaldybės dovana-sveikinimu.

Konkurso tikslai: puoselėti meninę saviraišką, kūrybiškumą, suteikti galimybę išreikšti savo idėjas, ugdyti pilietiškumą, estetinį pojūtį, skatinti visuomenės domėjimąsi Kaišiadorių rajono savivaldybės įvaizdžio kūrimu ir reprezentacija.

Konkurse gali dalyvauti visi Kaišiadorių rajono savivaldybės gyventojai, ypač aktyviai kviečiame dalyvauti globos įstaigas bei vaikų dienos centrus. Vienas asmuo ar grupė gali pateikti ne daugiau kaip po tris darbus.

Atvirukas gali būti vienpusis arba dvipusis. Forma ir medžiagos gali būti įvairios, tik atviruko matmenys negali viršyti A5 formato lapo dydžio (apie 201×150 mm).

Vertinant darbus, bus vadovaujamasi šiais kriterijais:

  • meninė darbo kokybė;
  • originalumas;
  • kūrybiškumas.

Atvirukai, skirti konkursui, kartu su darbo autoriaus vardu, pavarde, amžiumi ir kontaktiniais duomenimis pateikiami Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos Bendrajam skyriui adresu: Katedros g. 4, Kaišiadorys (120 kab. arba 208 kab.), iki 2017 m. gruodžio 1 d. Informacija apie konkursą teikiama el. paštu edita.levansaviciute@kaisiadorys.lt ir telefonu 8 672 50063.

Teikiamas konkursui Kalėdinis atvirukas turi būti originalus asmeninis ar kolektyvinis darbas, kuriam atlikti nėra panaudota jokių autorinėmis teisėmis apsaugotų kūrinių, tai negali būti jokio kito žinomo darbo kopija ar reprodukcija. Darbas turi būti tinkamas demonstruoti viešai ir jame negali būti pateikiama nepadori, smurtinė, pažeidžianti lygias galimybes informacija ar vaizdiniai.

Trijų geriausių darbų autoriai bus apdovanoti prizais.

Geriausi darbai bus eksponuojami Kaišiadorių kultūros centre.

Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vedėja Edita Levansavičiūtė