Seksualiausia Norvegijos ugniagesė priverčia pasitempti ir savo kolegas (foto)

Viena iš pavojingiausių ir gerbiamiausių profesijų visame pasaulyje be abejo yra ugniagesiai gelbėtojai. Šie vyrai kiekvieną dieną rizikuoja savo gyvybę ir negailėdami nei savo jėgų, nei savęs, eina ten, iš kur visi kiti bėga. Toks jų darbas ir niekada negali žinoti į kokį karštą tašką teks vykti šiandien. Nepaisant visų šių pavojų ir nežinomybės šią profesiją pasirenka ir moterys, kurios tampa pilnavertėmis komandos narėmis bei priverčia dar labiau pasitempti kartu dirbančius vyrukus.

Norvegė ugniagesė gelbėtoja Gunn Narten iš Stavangerio miesto, esančio Norvegijos pietinėje dalyje, savo socialiniuose tinkluose subūrė milžiniškas sekėjų gretas ir pelnė seksualiausios ugniagesės vardą. Nors pati mergina yra labai aktyvi ir tikrai laisvalaikių neleidžia sėdėdama prie kompiuterio, tačiau socialinius tinklus ji naudoja kaip įrankį, kuriuo motyvuoja ir skatina savo sekėjus gyventi aktyvų bei sveiką gyvenimą. Į savo socialinių tinklų paskyras mergina kelia nuotraukas, kuriose ji aktyviai leidžia laisvalaikį, keliauja ir sportuoja. Žinoma, be įspūdingų savo kūno linijų ji, ko gero, nebūtų sulaukusi tokio didelio populiarumo. Bet visa tai yra jos aktyvaus gyvenimo būdo rezultatas.

Siūlome ir jums peržiūrėti nuotraukas, kuriomis savo socialiniuose tinkluose dalinasi seksualioji Norvegijos ugniagesė gelbėtoja. Tikimės, kad tai ir jums bus motyvacija pradėti aktyviau leisti savo laisvalaikį bei pasirūpinti savo sveikata.