2017 metų horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Ateinantys Gaidžio metai įneš daug pokyčių Avinų gyvenime. Tai susiję su metų energetika. Metai gali būti sėkmingi, jei išsaugosite užsispyrimą, tačiau prisitaikysite prie aplinkinių, įsiklausysite į jų nuomonę, poreikius. Bendrai metai žada daug naujų galimybių. Ypač dideli pokyčiai įvyks su jumis pačiais, jūsų asmenybe. Pakeisite požiūri į save, o tai iš esmės pakeis situaciją daugelyje gyvenimo sričių. Juk sakoma: keiskis pats, pasaulis irgi pasikeis. Aplinka jums turės ypač didelę įtaką, todėl labai prasminga susipažinti su kuo daugiau žmonių. Esamus santykius išsaugosite, jei orientuosite į kitą. Labiausiai palankus metas Avinams iki 2017 metų rugsėjo pabaigos. Vėliau metų energetika jums bus mažiau palanki.

Meilė

Meilės fronte Gaidžio metais žadamos didelės permainos. Neesantys santykiuose turės galimybių rinktis iš gausaus gerbėjų būrio. Esantys santykiuose išgyvens nemažai pagundų ir vilionių. Metai bendrai palankūs meilės prasme. 2017 metais, tikėtina, sutiksite žmogų, su kuriuo sieksite santykius įtvirtinti ilgalaikiais pasižadėjimais. Tai bus aktualu iki rudens, vėliau nuo rugsėjo galo meilės srities reikalai praras svarbą ir tuo pačiu palankias galimybes. Esantiems santykiuose gali tekti labai pasistengti, kad būtų išsaugoti darnūs santykiai šeimoje. Didelis darbo krūvis ir aktyvumas jus visiškai izoliuos nuo savo artimųjų, todėl tikrai teks pasistengti, jei jums svarbu išsaugoti šeimyninius santykius.

Karjera

2017 metais Avinams žadama didelė sėkmė darbo, karjeros srityje. Jau nuo metų pradžios tikėtini pokyčiai, susiję su karjeros pasiekimais (kilimas). Išsaugokite budrumą ir entuziazmą, nes aplinkybės gali keistis labai greitai. Priimkite viską, ką pasiūlys jums 2017 metų globėjas Gaidys. Esate geros nuomonės apie save, turite aukštas ambicijas. Todėl jums gali pasirodyti, jog darbo, karjeros galimybės yra jums siūlomos per menkos. Ir tai gali baigtis visišku nuliu. Todėl nepervertinti savo galimybių labai svarbu šiais metais. Kitu atveju rizikuojate likti be nieko. Metai palankūs tiems, kurie trokšta pakeisti darbo vietą arba uždirbti daugiau. Jei turite su tuo susijusių planų, drąsiai įgyvendinkite. Darbe būtina sąlyga – koncentracija ir dėmesingumas. Tik tokiu atveju pasieksite išties daug. Taip pat aktyviai bendraukite su kolegomis, bendradarbiais. Šie metai ypač svarbūs sukurti gražius ir šiltus santykius su jus supančiais žmonėmis. Tai ne tik padidins jūsų prestižą, bet ir atvers naujas galimybes. Naudinga pasirašyti bendradarbiavimo sutartis, jie bus vertingi.

Sveikata

Metai žada būti palankūs sveikatos prasme. Jėgų ir energijos tikrai netrūks, tiesiog spinduliuosite pasitikėjimu ir optimizmu. Žinoma, kad ir kaip atrodytų viskas gerai, labai didelis energetinis aktyvumas išsekins jūsų psichines jėgas ir gali negatyviai paveikti imuninę sistemą (maitinatės ir miegate jūs tikrai bet kaip). Dėl šios priežasties metų pradžioje galimi peršalimo susirgimai. Apsilankymas pas gydytojus profilaktiniais tikslais jums bus tikrai tik į naudą. Tiesa, vasaros pradžioje jėgos gali apleisti. Apatija ir energijos stygius atims, bet kokį norą kažką aktyvaus veikti. Tačiau reiktų elgtis priešingai: aktyvus sportas gryname ore padės atstatyti prarastas jėgas ir pagerins nuotaiką. Sunkiausias gali būti ruduo. Šiuo metu Avinams rekomenduojamas poilsis. Ilsėkitės protingai. Linksmybės ir pramogos iki paryčių jums nebus į naudą.

JAUTIS

Gaidžio metai šio zodiako atstovams žada nemažai staigmenų. Bus naujų pažinčių, išvykų į tolimas šalis, pakankamai daug darbo, ryškių karjeros pokyčių. Esate vienas stabiliausių ir darbščiausių zodiako ženklų, todėl pozityvių pokyčių pasieksite. Svarbu išsaugoti motyvaciją, kantrybę ir nepasiduoti susidūrus su sunkumais. Metai gali būti sudėtingi emocine prasme: bus išties sudėtingų situacijų, kuomet jūsų kantrybė bus palaužta. Gaidžio metais ypač svarbu rūpintis sveikata. Dietos nebus naudingos iki rudens. Nepasiduokite apatijai ir slogiai nuotaikai.

Meilė

Pirmoji metų pusė (iki spalio pradžios) bus pakankamai sudėtinga. Esantys santykiai nesulauks žvaigždžių palaikymo, todėl gali būti visko. Nurodytu laikotarpiu galite išgyventi rimtus santykių sunkumus. Tačiau tai bus puiki patikra, kuomet bus įvertintas santykių patikimumas, tvirtumas. Tie, kas yra aktyvioje paieškoje, metų pradžioje verčiau tegu užsiima darbo reikalais, nes jokių perspektyvų susipažinti nebus. Na, o nuo spalio mėnesio situacija gan ryškiai keisis. Žvaigždės suteiks puikias galimybes. Todėl 2017 metų pabaiga Jaučiams žada ne tik puikiais ir daug žadančias pažintis, bet galimybę sukurti ilgalaikius santykius. Labai tikėtina, jog daugelis šio zodiako ženklo atstovų sukurs šeimą.

Karjera

Gaidžio metais teks išties nemažai dirbti. Tai turės rimtas pasėkmes – jums žvaigždės žada naujas ir perspektyvias karjeros galimybes. Tačiau nėra prasmės ramiai laukti žvaigždžių dovanų. Būtų puiku, jei patys Jaučiai demonstruotų aktyvų susidomėjimą savo darbo perspektyvomis, išreikštų norą siekti daugiau. Šių metų motyvaciją darbo srityje stiprins atkaklumas. Gerai apgalvokite ir planuokite savo darbus, venkite išsiblaškymo ir chaotiškumo. Drąsiai priimkite naujoves ir imkitės nestandartinių sprendimų. Antroji metų pusė palanki bendradarbiavimo plėtrai. Drąsiai imkitės naujų projektų, pasirašykite sutartis. Jos bus naudingos ir palankios, neš naudos ilgus metus. Bendrai, ruduo labiau produktyvus, nei pavasaris ir vasara. Todėl planuodami darbus į tai atsižvelkite. Poilsio metą prasminga rinktis pirmoje metų pusėje.

Sveikata

Jaučiams svarbu rūpintis savo imunine sistema. Esate iš tų, kuriuos peršalimo ligos „mėgsta“. Jau nuo 2017 metų pradžios pasirūpinkite peršalimo ligų profilaktika, apsilankykite profilaktiniam sveikatos patikrinimui. Gaidžio metais gali kilti endokrininės sistemos problemų. Svarbu atsakingai vartoti angliavandenių turinčius maisto produktus, laikytis sveikos mitybos principų. Planuojantiems operacijas labiau palankus metas iki rudens pradžios. Tiesiog nurodytu laikotarpiu bus išvengta komplikacijų, sveikata gerės žymiai greičiau. Jaučiams yra rizika padidinti savo apimtis. Dietos nebus veiksmingos iki metų spalio mėnesio.

DVYNIAI

Dvyniams ateinantys Gaidžio metai žada būti įvairūs: gali tekti įveikti įvairius sunkumus, tuo pačiu metai žada geras perspektyvas. Bendras metų fonas gan įtemptas ir sudėtingas asmenybei. Turėsite nemažai padirbėti, kad įtvirtintumėte save kaip atsakingą asmenybę, išgyvensite pokyčius. Bus daug situacijų, kuomet teks ginti savo įsitikinimus ir įrodyti kompetenciją, tiek asmeninę, tiek ir profesinę. Praradimai 2017 metais parodys silpnąsias jūsų charakterio puses. Prasminga ypač rūpintis sveikata, nes gaidžio metais ji gali turėti rimtų išbandymų.

Meilė

2017 metai gali būti sudėtingi jūsų šeimai, santykiams. Gali kilti situacijų, kuomet savo santykius pamatysite visai kitu, nauju kampu. Naujas požiūris į partnerį gali pakeisti tolimesnį poros gyvenimą. Jūsų noras atsiskirti vienumai gali būti nesuprantamas mylimiesiems, nes iš tiesų esate labiau ekstravertiškas zodiako ženklas. Tačiau planetų išsidėstymas metų eigoje veiks jus visiškai priešingai. Žvaigždės žada santykių baigtį tiems, kurie nesirūpins partnerio poreikiais. Susirūpinimas naujomis pažintimis plečia jūsų galimybes, tačiau sumažina ilgalaikių santykių perspektyvas. Gaidžio metais labai svarbu mokytis išgirsti kitą, gilintis į šalia esančio poreikius. Vieniši zodiako atstovai turės galimybių susipažinti. Tačiau jūsų ypač rimtas nusiteikimas, emocinis šaltumas gali neigiamai įtakoti santykių eigą. Vis tik jei turite rimtų ketinimų meilės fronte, teks dėl to pasistengti.

Karjera

Darbo, karjeros srityje žvaigždės žada naujas ir perspektyvias galimybes. Bėda ta, jog tiesiog jausitės pavargę ir išsekę, todėl galimybės gali taip ir likti neišnaudotos. Jei vis tik ryšitės, teks nemažai dirbti, įrodyti savo kompetenciją. Labai svarbu ugdyti koncentraciją, atsakingumą, darbų planavimą. Nors šių savybių jums dažnai trūksta, metų globėjas suteiks visas galimybes tai įtvirtinti. Kai kurie zodiako atstovai praras darbinę motyvaciją, todėl galimi darbo vietos pokyčiai. Ieškantiems darbo iki rudens galimybių tikrai bus. Svarbu nepražiopsoti pasitaikiusio palankaus vėjo. Planuojantiems savo verslą ar naują veiklą, metai palankūs bendradarbiavimo prasme. Savo kelyje sutiksite naudingus žmones, kurie taps naudingi ir perspektyvūs partneriai.

Sveikata

Sveikatos reikalai jūsų dėmesio pareikalavo jau praėjusiais metais, tai tęsis ir 2017. Gaidžio metais ypač jautrios akys, stuburas, galva, širdis. Todėl būtina ypač rūpintis savo sveikatos higiena: poilsio ir darbo režimu (kas jums yra visiškai nesuvokiama), fiziniu aktyvumu. Pakankamas poilsis būtinas, jei svarbu išsaugoti stiprią sveikatą ir ateityje. Metai žada daug stresinių situacijų, stiprių nervinių sukrėtimų, kurie išsekins jūsų psichines jėgas. Kelionės ir aktyvus poilsis toli nuo namų jus veiks gydančiai. Todėl iš anksto planuokite atostogas.

VĖŽYS

2017 metai šio zodiako ženklo atstovams taip laukiamos ramybės ir stabilumo neatneš. Jausitės nepatenkinti savo gyvenimu, išbalansuotas emocinis fonas darys jus irzliais. Norėdami pabėgti nuo šių nemalonių pojūčių, pasinersite į darbą. Ten produktyvumo pasieksite, nes būsite nusiteikę dirbti daug ir kantriai. Gaidžio metais Vėžiai puikia sveikata pasigirti tikrai negalės, gali net tekti rimtai gydytis stacionare. Didelio palaikymo sulauksite iš savo draugų ir bendraminčių. Atminkite, kad jie pasiruošę jums padėti. Daugiau jėgų ir energijos tikėkitės vasarą. Todėl atostogas prasminga planuoti jau 2017 metų pradžioje, kuomet jūsų emocinis ir energetinis lygmuo yra labai žemas.

Meilė

Meilės fronte Vėžių laukia daug aistrų ir netikėtų situacijų. Pirmiausia tai gera naujiena vienišiams – pasimatymų tikrai bus. Kita gera naujiena – rinktis irgi galėsite iš daugybės puikių kandidatų. Sudėtingiau turintiems porą, nes pagundų išvengti gali būti keblu, o ir noro nedaug. Dažnai tokios meilės aistros baigiasi gydytojo kabinete arba 2 metų atostogomis. Tai išlikite sąmoningi ir atsakingi, kad ir kaip bus sunku. Bendrai, visos romantiškos pažintys turės didelį potencialą baigtis labai gerai. Reiškia ilgalaikėje perspektyvoje turėsime daug naujų ir laimingų šeimų.

Karjera

Darbine prasme metai žada būti gan stabilūs ir produktyvūs. Kažkokių didelių ir rimtų pokyčių žvaigždės nežada. Nors gali tekti gerai paplušėti ir taisyti anksčiau padarytas klaidas. Vadovybė bus ypač pastabi ir reikli, todėl nepastebėtų klaidų nebus. Galima įtampa santykiuose su kolegomis, bendradarbiais. Viskas išsispręs savaime, tiesiog dirbkite ir nesivelkite į kitų darbuotojų reikalus. Bendrai reiktų atsiriboti nuo emocinio poreikio rūpintis visais, ypač darbinėse sferoje. Čia reikšmingi kitokie jūsų charakterio bruožai. Jei gerai ir atsakingai dirbsite, galimas paaukštinimas pareigose metų pabaigoje.

Sveikata

Jums kaip niekad bus naudingos įvairios netradicinės gydymosi praktikos. Jei esate sporto salės gerbėjas, verčiau 2017 metais svarmenis iškeiskite į jogą, ciguną, rebefingą. Visos netradicinės praktikos tiks kuo puikiausiai, nes subalansuos ne tik fizinį kūną, bet ir ypač išvargintą jūsų nervų sistemą. Būkite ypač atidūs įvairiems negalavimams ir laiku vykite pasitikrinti. Metai nežada ypač geros sveikatos ir tai susiję su jūsų emociniu fonu. Ne veltui sakoma, jog visos ligos nuo nervų. Kai kurie zodiako atstovai gali neišvengti ligoninės paslaugų. Galimas net rimtas chirurginis gydymas. Jautrios sritys: kaulai, stuburas, širdis, galva. Saugokite save.

LIŪTAS

2017 metai šio zodiako atstovams nežada didelių išbandymų ar naujų reikšmingų iššūkiu. Gyvenimas tekės įprasta vaga, situacijos labiau bus linkusios koreguoti jūsų asmenybės bruožus, nei įvykius. Metai labai palankūs darbui ir būsto reikalams (čia gali būti bet kokie veiksmai, susiję su nekilnojamuoju turtu: pirkimas/pardavimas; nuoma; namo statyba ir pan). Taip pat didelę įtaką jums turės draugai ar bendraminčiai. Gali būti, jog Gaidžio metais subursite bendraminčių klubą ar užsiimsite labdaringa veikla. Stiprės domėjimasis metafiziniais dalykais.

Meilė

Žvaigždės Liūtams pataria skirti laiko ir pastangų meilės paieškoms. Nors esate linkę būti pasyvūs ir laukti signalų bei veiksmų iš aplinkos, 2017 metais naudinga bus kitokia strategija. Būdami dėmesingi ir iniciatyvūs pasieksite daugiau. Metai palankūs tiems, kas nori pagaliau sutikti savo gyvenimo žmogų. Galimos pažintys, kurios baigsis šeimos sukūrimu, ilgalaikiais santykiais. Dažniau lankykitės pasilinksminimo vietose, viešuose renginiuose, rodykite iniciatyvą. Jums labiau seksis, jei labiau domėsitės kitais žmonėmis, nei pačiu savimi. Juk santykiai tai kompromisas. Žvaigždės nurodo ne tik naujų namų pirkimą, statymą, bet ir šeimos narių skaičiaus padidėjimą.

Karjera

Gaidžio metais teks nemažai dirbti, todėl tai viena aktualiausių metų temų. Ir tai ne šiaip sau. Jau kuris laikas turite tikslų karjeroje pasiekti daugiau, todėl savo darbo vietoje stengiatės būti ypač dėmesingi ir darbštūs. 2017 metais jūsų svajonė gali tapti realybe, žvaigždės bus palankios. Todėl išlaikykite aukštą darbingumo lygį ir metų gale jums bus atlyginta. Žvaigždės numato galimą jūsų darbovietės pertvarką, kuri reikšmingai įtakos situaciją darbe. Taip pat tikėtini vadovybės pokyčiai, kurie gali būti ne patys maloniausi. Jūsų naujas bosas bus ypač valdingas ir piktas žmogus, kurio reikalavimams teks paklusti.

Sveikata

Aktyvus darbas šiek tiek pamažins jūsų gyvybines jėgas, o ir naujas vadovas sukels nemažai įtampos ir streso. Nors esate vienas stipriausių zodiako ženklų (sveikatos prasme), vis tik Gaidžio metais prasminga pasirūpinti reikiamu poilsiu. Priešingu atveju gali sustreikuoti širdis, silpnėti regėjimas. Žvaigždės nurodo pastaraisiais metais susilpnėjusį jūsų imunitetą. Prasminga juo pasirūpinti. Neatidėliokite vizito pas gydytoją profilaktiniam pasitikrinimui. Jo metu gali paaiškėti, jog turite rimtų sveikatos problemų, bet simptomatikos nejaučiate.

MERGELĖ

Ateinantys 2017 metai šio zodiako atstovus skatins labiau gilintis į dvasinę gyvenimo pusę, stiprinti intuityvų suvokimą, kūrybinį potencialą. Esate labai praktiškas ir žemiškas ženklas, todėl ateinantys Gaidžio metai gali įnešti šiek tiek neapibrėžtumo ir galimo svajingumo. Vis dažniau suvoksite save atitrūkus nuo realybės ir tai jūsų darbui nepridės teigiamų pokyčių. Todėl, kad išnaudotumėte tinkamai metų energetiką, užsiimkite dvasinėmis praktikomis (tik neperlenkite lazdos, mat būsite ypač patiklūs, todėl yra rizika įsipainioti į neaiškias grupuotes), kūryba (muzika, rašymas, tapyba, fotografija). Tikėtini miego sutrikimai, pranašiški sapnai ir sveikatos pablogėjimas.

Meilė

Šeimos Mergelės visų metų bėgyje leis smagų ir produktyvų laiką. Mylimų žmonių apsuptyje jausitės saugūs ir laimingi. Tačiau nepamirškite kad šeimos tvirtumą puikiai palaiko malonios staigmenos savo antrajai pusei. Surenkite malonią ir netikėtą išvyką į užmiestį, taip labai pradžiuginsite savo sutuoktinį. Lepinkite vienas kitą romantiškomis vakarienėmis, Spa procedūromis. Negailėkite vienas kitam malonių, jausmingų prisipažinimų. Metų pabaigoje jausmuose ir santykiuose gali apimti slogutis ir monotonija. Nesinorės pramogauti. Tačiau jei 2017 metų pradžioje pasirūpinote savo mylimuoju, tai rimtų negandų santykiuose nebus. Tačiau jei buvote metų pradžioje abejingi, tuomet santykių fronte galite tikėtis ne pačių pozityviausių permainų. Vienišiams metai nėra kažkuo džiuginantys. Pažinčių nebus, o ir flirtuoti nebūsite nusiteikę.

Karjera

Gan stipriai išaugęs jūsų pasitikėjimas savimi gali puikiai pasitarnauti siekiant darbo, karjeros aukštumų. Dirbti jums patinka ir vadovybė tai jau seniai pastebėjo. Demonstruosite lyderio savybės priimant svarbius sprendimus, susijusius su jūsų įmonės tolimesne veikla. Jums puikiai pasitarnaus sustiprėjusi intuicija, todėl atsižvelkite į savo vidinius pojūčius. Verslininkams puikus metas imtis naujų projektų. Žvaigždės žada daug bendravimo ir aktyvumo. Teks nemažai kilometrų prasukti. Su jumis noriai pažindinsis jums ypač naudingi žmonės.

Sveikata

2017 metais sveikatos tema gali būti paliesta net keletą kartų. Padidėjęs jūsų organizmo jautrumas įvairiems toksinams, cheminėms medžiagoms gali sukelti apsinuodijimą maistu, medikamentais. Dėl šios priežasties būkite ypač atsakingi, kuomet renkatės maistą ir vartojate vaistus. Net per didelės vitaminų dozės gali jums sukelti sunkias alergines reakcijas. Taip pat Gaidžio metais susilpnės jūsų nervų sistemos būklė. Tokie simptomai, kaip apatija ir vangumas, jėgų nebuvimas, koncentracijos stoka gali būti rimti signalai, kad laikas pasirūpinti savo poilsio režimu, ar apsilankyti pas tinkamą specialistą.

SVARSTYKLĖS

2017 metai šio zodiako atstovams atneš visiškai naują gyvenimo kokybę. Žinoma, jei drąsiai ir atvirai įsileisite naujoves. Tam tikros aplinkybės klostysis tarsi savaime, be jūsų asmeninių pastangų. Pasiruoškite dideliems ir reikšmingiems pokyčiams, būkite atviri jiems, nes kita tokia neįtikėtina galimybė bus tik po 12 metų. Gaidžio metais turėsite puikias galimybes išspręsti įsisenėjusias problemas ir sunkumus, pakilsite į gerokai aukštesnį lygmenį. Puikūs metai įtvirtinti savo autoritetą, pasiekti visuomeninio palaikymo ir populiarumo, bei stiprinti asmeninę savivertę.

Meilė

Gaidžio metais spinduliuosite patrauklumu ir žavesiu, todėl romantiškų pažinčių nestokosite. Metai ypač palankūs meilei ir santuokai. Taigi, vienišos Svarstyklės te apsiginkluoja pasitikėjimu ir jiems būdinga gracija, ir atveria širdis naujiems jausmams. Tiesa, jūsų pasitikėjimas šiemet ypač išaugs ir tai gali ne visada suveikti pozityviai. Jei prieš jums simpatišką žmogų imsite demonstruoti išaugusį ego, galite sulaukti priešingos reakcijos – atstūmimo. dėl to prasminga išlaikyti jums būdingą balansą tarp pasitikėjimo ir domėjimosi kitu. Sutuoktinių poros pajus jausmų atgimimą, prislopusi aistra suliepsnos naujomis spalvomis. Sutvirtinkite šias permainas maloniomis išvykomis, jums ypač naudinga kelionė dviese. Kai kurios poros panorės pakartoti santuokos sutvirtinimo įžadus.

Karjera

2017 metai žada reikšmingas permainas ir karjeroje. Žadamas augimas ir naujų profesinių galimybių atsivėrimas. Vadovybės nuomonė apie jus bus teigiama, kelsite autoritetingo žmogaus įspūdį. Darbe drąsiai demonstruokite pasitikėjimą savo jėgomis, garsiai reikškite savo nuomonę. Tai jums pasitarnaus. Ieškančioms darbo Svarstyklėms galimybių tikrai bus. Net teks rinktis iš kelių labai gerų pasiūlymų. Vėlgi, neperlenkite lazdos manydami, jog esate patys geriausi. Išlaikykite realistinį pozityvumą, tuomet viskas klostysis kuo puikiausiai. Verslininkai arba tie, kas planuoja imtis verslo, laikas palankus. Klientai mielai naudosis jūsų teikiamomis paslaugomis.

Sveikata

Sveikatos sritis žada šiek tiek virškinimo problemų. Jos bus susijusios su nekokybiško maisto vartojimu. Gaidžio metais jūsų organizmo jautrumas bus gan aukštas, dėl to stiprės apsinuodijimų rizika. Atsakingai rinkdamiesi maistą to išvengsite. Prasminga visiškai atsisakyti alkoholio vartojimo. Medikamentus vartokite išskirtinai gydymosi tikslais ir jokiu būdu neviršykite gydytojo rekomenduojamų dozių. Jums ypač naudingi netradiciniai gydymo būdai, jais pasidomėkite ligos atveju. Tiesa, 2017 metais jūsų apetitas taip pat gerokai išaugs, tiesiog maistas jums teiks begalinį džiaugsmą. Dėl to galite priaugti šiek tiek svorio. Judrus gyvenimo būdas padės to išvengti. Dietoms būsite šiemet atsparūs.

SKORPIONAS

2017 metais bus atskleistos paslaptys. Būsite linkę dar labiau slėpti savo gyvenimą, todėl jūsų veiksmai aplinkiniams taps dar labiau neaiškūs ir mistiški. Daugelis žmonių jums atskleis savo paslaptis to nesuprasdami, todėl galite pasijusti tarsi svetimų problemų sugertukas. Didžiausio pakilimo Gaidžio metais prasminga tikėtis nuo spalio, kitu metu vyks labiau pasiruošiamojo pobūdžio darbai. Tokiu atveju užbaikite senus reikalus ir darbus, atsikratykite nereikalingo santykių, informacijos, bendravimo bagažo. Tai svarbu tam, kad būtų išvalyta erdvė ir laisvai priimtų palankius vėjus.

Meilė

Santykių sfera reikšmingų permainų nežada. Tiesiog būsite pernelyg susirūpinę namų reikalais, bendravimu, todėl santykių tema tarsi praras didelę reikšmę. Tik kaip jūsų elgesio pasekmė gali pablogėti santykių atmosfera. Čia suveiks priežasties – pasekmės principas: ką santykiuose duodate, tą gaunate atgal. Jei vis tik jums svarbu išsaugoti tai ką jau sukūrėte, pasirūpinkite maloniomis staigmenomis ir romantika. Būkite dėmesingi partnerio poreikiams ir norams. Kitaip sakant girdėkite šalia esantį. Nuo spalio situacija gali keistis, ir sunku prognozuoti kokiu būdu. Vis tik išaugęs jūsų optimizmas ir ekspansija gali liūdinti partnerį. Tačiau jis turi prisitaikyti prie jūsų asmenybės pokyčių. Juk partnerystė – tai kompromisas.

Karjera

Darbe jausitės tarsi įkalinti taisyklių ir sistemos. Jausitės lyg dūstate, todėl imsite maištauti prieš vadovybę, norėsite pakeisti senas taisykles. Tokia situacija tiesiog atspindės jūsų vidinę būseną, o aplinkos įvykai ir situacijos tik vidinių išgyvenimų projekcija. Ir čia iškils didelė rizika likti be darbo. Mažai kam imponuoja maištininka, bet tai turėtų ir pozityvią prasmę jums asmeniškai. Pats laikas įgyvendinti savo seną svajonę kurti savo verslą ar dirbti savarankiškai. To galite imtis nuo vėlyvo rudens (spalio), o iki tol tiesiog paslapčia, neafišuodami planuokite. Nesivelkite į konfliktines situacijas vien norėdami įrodyti savo galią. Žmonės ir taip jus vertina. 2017 metai gali atnešti labai svarbią informaciją ar jums ypač reikšmingus žmones. Nepraleiskite galimybių tobulėti.

Sveikata

Skorpionai yra apdovanoti didele vidine jėga, gebėjimu pasveikti ypač sunkių ligų atveju. Žinoma, jei noras gyventi yra stipresnis už ligą. Gaidžio metais nervų sistema bus ypač įtempta, todėl prasminga ja pasirūpinti. Svarbus miego ir poilsio režimas apsaugos jus nuo nemigos ir nervinių protrūkių. Nepersidirbkite ir mažinkite informacijos apimtis. Atsargiai elkitės kelyje, nepriklausomai nuo to vairuojate ar tiesiog esate pėstysis.

ŠAULYS

Gaidžio metai šio zodiako atstovams žada būti dosnūs ir pozityvūs. Daug žadančių naujovių ir palankių galimybių palies jūsų darbo, karjeros sritį. Visi planai ir svajonės bus įgyvendintos be didelių pastangų. Patirsite labai reikšmingus savo gyvenimo pokyčius, lengvai spręsite visas iškilusias problemas ir sunkumus. Tiesa, metų globėjas jums bus palankus tik tuo atveju, jei viską kruopščiai ir nuosekliai planuosite. Atsainaus požiūrio į savo darbą, veiklą verčiau atsisakykite, nors ir esate puikios nuomonės apie save. Tik atsakingi Šauliai patirs metų sėkmės akimirkas.

Meilė

Tiems Šauliams, kurie turi pastovų partnerį, metai gali atnešti ypač sudėtingų situacijų. Gaidžio metais jūsų santykiai gali pereiti į visiškai kitokį lygmenį arba patirti rimtus išbandymus. Neatmetama santykių baigties tikimybė. Vienišiams metai, priešingai, atneš naujas pažintis su labai įdomiais ir charizmatiškais asmenimis. Sunku prognozuoti, kokia jų baigtis. Todėl žvaigždės pataria mėgautis malonia kompanija ir neskubinti įvykių.

Karjera

2017 metais darbo ir karjeros sritis patirs didžiausius pokyčius. Jie bus pozityvūs ir daug žadantys. Galimas paaukštinimas pareigose arba perėjimas į labiau prestižinę darbo vietą. Metai gali būti paženklinti ir jūsų asmeninio populiarumo kilimu, visuomeniniu pripažinimu. Žinoma, bus apdovanoti tie, kas turi tam tikrą įdirbį savo profesinėje veikloje. Dar svarbu akcentuoti, jog labai svarbiu jūsų profesinės srities augimo kriterijumi bus jūsų asmeninės savybės: atsakingumas ir pareigingumas, kruopštumas ir pareigingumas. Jei minėtų savybių neturite, ugdykite. Kitaip sėkmės akimirkas išgyvens kiti.

Sveikata

2017 metais sveikatos sritis jums kels daugiausia rūpesčių. Jie prasidėjo dar praėjusiais metais, todėl silpnąsiais organizmo puses tikrai žinote. Galimas svorio praradimas, greitesnis senėjimo procesas. Daugiausia problemų kels kaulų ir dantų problemos. Galimi psichologinio pobūdžio negalavimai: apatija, melancholija, polinkis depresijai. Kuo sveikata prastesnė, tuo labiau verta susimąstyti apie tai, kaip iki šiol gyvenote. Ligos parodys, jog jūsų gyvenime trūksta tvirtumo ir brandos. Čia turima minty asmenybės brandą, aiškių vidinių vertybių turėjimą ir jų puoselėjimą.

OŽIARAGIS

2017 metai žada daug optimizmo ir pasitikėjimo. Tačiau šis optimizmas bus toks, kuris neves niekur. Tai tiesiog nerealistiški planai, kurie pasireiškia tik tuo, kad tiesiog negaunate visko tiek, kiek tikėjotės. Bet greičiausiai neprarasite tai, ką turite. Metų planetų išsidėstymas ryškiai padidins žmogaus pretenzijas gyvenimui, ir tai pretenzijos savo asmeniniam reikšmingumui gyvenime. Tai reiškia, atsiranda noras, kad jus gerbtų. Galima sėkmė, pripažinimas. Gaidžio metai sėkmingi kelionėms ir užsienio kontaktams. Taip pat besimokantiems (aukštojo mokslo studentams), taip pat tiems, kurie dirba mokslinį darbą, juristams.

Meilė

Esate pernelyg susikoncentravęs į savo darbą ir asmeninius siekius, jog net nepastebite savo antros pusės liūdesio. Jūsų santykiai tarsi sustingę, praradę gyvybę ir energiją. Turėtumėte rimtai dėl to susirūpinti, nes niekam nemalonu būti santykiuose vienišu. Ožiaragis yra vienas šalčiausių zodiako ženklų. Tiksliau, jų vidinė šiluma ir jausmai stipriai užslėpti nuo pašalinių akių. Ir tai nėra gerai, nes jūsų pora nesijaučia svarbi ir mylima. Vieniši zodiako atstovai naujų ir palankių permainų gali tikėtis metų pabaigoje. Tuo metu išaugs jūsų asmeninis žavesys. Sulauksite daugiau komplimentų nei įprasta, bei kvietimų į pasimatymus.

Karjera

Visus 2017 metus būsite pakankamai aktyvūs darbo fronte. Sieksite vis aukštesnių rezultatų ir geresnių postų. Jums labai svarbu užimti aukštą padėtį visuomenėje, todėl labai kantriai to siekiate. Vis tik žvaigždės didesnę sėkmę jums žada metų pabaigoje, kuomet susiformuos palankus karjerai astrologinis fonas. Tuomet galėsite skinti savo darbo ir pastangų vaisius. Tik išlikite ir toliau atsargūs. Gali suaktyvėti jūsų priešai arba jums tiesiog norės pakenkti. Tiesa ta, jog daugelis jums pavydi jūsų aukštų pasiekimų ir sėkmės. Dėl to galimos apkalbos, melaginga informacija apie jus. Jūsų reakcija turėtų būti abejingumas.

Sveikata

Sveikata 2017 metais didelių problemų neturėtų kelti. Jausitės gerai ir energingai, daugelis to galėtų pavydėti. Tačiau tai nėra priežastis nesirūpinti savo sveikata. Subalansuota mityba, aktyvus gyvenimo būdas – yra tos sąlygos, kurios turi būti reikšmingos visiems be išimties. Be jų negalėsime džiaugtis gera sveikata ilgus metus. Taigi, pasirūpinkite imunine sistema, treniruokitės, skirkite pakankamai laiko miegui ir poilsiui.

VANDENIS

2017 metai Vandeniams suteiks puikias galimybes: karjeros augimą, naujus bendradarbiavimo ir plėtros pasiūlymus; dvasinį augimą. Išaugs pasitikėjimas savimi, tuo pačiu pramušamoji jėga, leisianti įveikti senas kliūtis ir problemas. Gaidžio metais stebėsite savo kūrybiškumo augimą, todėl išreikšti save kaip menininką tikrai galėsite ir norėsite. Bendrai, metai žada įvairias naujas pažintis, draugų rato plėtimąsi. Palanku būti judriems, vengti monotonijos ir sėslumo. Išlaikykite ir taip jums būdingą atvirumą ir humanizmą.

Meilė

Šio zodiako atstovams Gaidžio metai žada pokyčius meilės sferoje. Susieti santuokos saitais Vandeniai gali išgyventi rimtų sunkumų dėl savo nepastovumo. Esate toks zodiako ženklas, kuriam sunku ilgai būti su vienu žmogumi, todėl dažnai šalia yra slaptas meilės objektas. Gaidžio metais jūsų paslaptys bus atskleistos, todėl yra rizika likti be nieko. Susimąstykite ir padarykite atitinkamas išvadas. Vienišiems zodiako atstovams žvaigždės žada naujas emocijas ir aistras. Turėsite nemažai galimybių susipažinti su puikiais žmonėmis, su kurias santykiai gali peraugti į rimtus ir ilgalaikius.

Karjera

Darbo srityje 2017 metais reikšmingų pokyčių nežadama. Tiesiog dirbsite tai, kas jums yra įprasta ir aišku. Žvaigždės rekomenduoja šiek tiek nusiraminti ieškant naujovių, Gaidžio metais jos nepasitvirtins. Metų bėgyje galite jausti tingulį, todėl darbus dirbsite lėtai, neskubėdami. Vis tik žvaigždės rekomenduoja ieškoti būtų kaip tapti labiau aktyviu, kelti produktyvumą. 2017 metais jums ypač rūpės jūsų finansinė situacija, todėl prasminga pasidomėti investavimu, statymu biržose ir pan. Žvaigždės numato jums skolų gražinimus, taip pat kažkas jums padovanos nemenką pinigų sumą.

Sveikata

Gaidžio metais jausitės energingi, tuo pačiu padidės noras mėgautis malonumais ir skaniu maistu. Didelis saldumynų ir riebių produktų kiekis jūsų racione gali gerokai padidinti fizinio kūno apimtis. Kad to išvengtumėte, daugiau judėkite gryname ore. Pasivaikščiojimai gamtoje padės deginti kalorijas, tuo pačiu ramins ir taip įtemptą jūsų nervų sistemą. Dėl minėto polinkio skanėstams gali iškilti endokrininės sistemos problemų. Prasminga vartoti daugiau vaisių vietoj pyragaičių. Nors vargu ar jiems turėsite valios atsispirti. Metai palankūs aktyviai sportuoti. Jūsų prigimčiai artimiausia yra veikla gamtoje, taip pat komandinis sportas.

ŽUVYS

2017 metais Žuvys išliks kūrybiškos. Atsiskleidę meniniai gabumai leis sukurti nepakartojamus meno, muzikos kūrinius. Taip pat Gaidžio metais stiprės intuityvus savęs, pasaulio ir visa kas vyksta suvokimas. Gali atsiverti gabumai psichologijai. Plėsis dvasiniai horizontai. Vis tik yra rizika nugrimzti į savo pasaulio vandenynus, jei pasiduosite melancholijai, svajonėms ir vizijoms. Žvaigždės jums pataria būti aktyviems, nes tokiu būdu mažėtų jūsų atitrūkimas nuo realybės.

Meilė

Gaidžio metais Žuvys turėtų ypač susirūpinti savo santykiais. Žvaigždės numato sunkumus, kurie gali baigtis ypač nepalankiai. Tikėtini konfliktai su sutuoktiniu. Jums atrodys, jog partneris jūsų nesiklauso ir nesupranta, tačiau lygiai taip pat partneris kalbės apie jus. Žodžiu, santykių krizė neišvengiama. Tačiau situaciją galima sušvelninti labiau įsiklausant į partnerio poreikius, lūkesčius ir norus. Juk patenkintas gyvenimo žmogus sieks ir jums suteikti tą patį. Ženkite pirmąjį žingsnį. Vienišoms sieloms metai nežada didelių permainų. Romanai galimi, tačiau apie ilgalaikius santykius galvoti neverta.

Karjera

Situacija darbe Gaidžio metais didžiąja dalimi priklausys nuo jūsų asmeninių pastangų ir motyvų. Taigi, jei siekiate ir tikitės pozityvių rezultatų, tuomet atitinkamai dirbkite: darbus atlikite atsakingai ir kruopščiai, venkite klaidų ir skraidymo padangėse. Bendrai finansinė situacija išliks stabili, žinoma, jei vengsite spontaniškų pirkimų. Todėl ir darbo pokyčių neieškosite. Verslo pasaulio atstovams metai gan stabilūs. Sulauksite keleto naudingų pasiūlymų, priimkite juos. Antroje metų pusėje naudingi statymai biržose, investicijos. Galimas jūsų partnerio finansinės situacijos gerėjimas.

Sveikata

2017 metais ypač tikėtinos peršalimo ligos, dėl žemo imuniteto. Tiesiog Žuvys iš prigimties labiau imlios visokioms infekcijoms, bakterijoms ir virusams. Gaidžio metais tai ypač sustiprės. Pasirūpinkite nuo metų pradžios vitaminais ir mikroelementais, ir vartokite ilgą laiką. Grūdinimasis ar bet kokios vandens procedūros teigiamai veikia Žuvų organizmą, todėl minėtus dalykus įtraukite į savo kasdienę rutiną. Emocinis, psichologinis nusistatymas taip pat svarbu Gaidžio metais. Padidintas jautrumas ir imlumas jums sveikatos nepridės. Verčiau venkite sunkių situacijų, atsisakykite televizijos žiūrėjimo.

www.horoskopai.lt

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto