5 geriausios dovanos, kurios patiks visiems tėčiams

Tėtis – tai vienas iš svarbiausių žmonių kiekvieno iš mūsų gyvenimuose, be kurio nebūtų nei mūsų kaip gyvybės formos, nei mūsų kaip asmenybės. Ir nors lygiaverčiai atsidėkoti tėčiui už viską, ką jis padarė dėl savo atžalos, iš esmės yra neįmanoma, įteikiant jam dėmesingai išrinktas dovanas įvairių švenčių metu bent jau galima savo padėką parodyti. Skaityk dovanų idėjas ką padovanoti tėčiui įvairių švenčių proga.

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu

Skrydis oro balionu – tai unikalus nuotykis, kuris ilgam įstringa kiekvieno žmogaus atmintyje. Tai galimybė į įprastą aplinką pažvelgti iš neįprastos perspektyvos, net ir paprasčiausi žemės lopinėliai nuoširdžiai žavi. Visa tai užtikrina, kad toks skrydis palieka maksimaliai pozityvius jausmus.

Tokia dovana yra ypač universali. Sveikindami tėtį su jo gimimo diena ar kitų asmeninių švenčių progą galite padovanoti įprastą skrydį oro balionu kitų žmonių grupėje, kuris ne tik leis mėgautis naujais įspūdžiais, bet ir suteiks galimybę susipažinti su naujais įdomiais žmonėmis. Na, o jei ieškote kažko, kuo tėtį galėtumėte nustebinti Valentino dienos, o galbūt – jo ir mamos metinių proga, tuomet dovanokite romantišką skrydį oro balionu dviems, kuris tėvams leis įspūdingu horizontu mėgautis vienas kito draugija.

Asmeninio tobulėjimo seminarai

Seminaras

Įvairūs asmeninio tobulėjimo seminarai susilaukia vis daugiau dėmesio Lietuvoje ir visame pasaulyje. Ir tai yra puikiai suprantama – šiomis dienomis žmonių ambicijas varžo žymiai mažiau dalykų nei praeityje, todėl pastarosios ir auga. Juk esant galimybėms jų maksimaliai išnaudoti nesistengtų retas.

Būtent ambicijų realizavimui įvairūs asmeninio tobulėjimo seminarai ir yra reikalingi. Jie dažniausiai suteikia daugybę naudingų žinių apie motyvaciją, tikslo siekimą, laiko planavimą bei kitus panašius dalykus, padedančius formuoti visapusiškai sėkmei asmenybę. Tad jei Jūsų tėtis yra išties ambicingas žmogus, kurio gyvenime sustyguota pasikartojanti kasdienybė netenkina – padovanokite jam kvietimą išbandyti tokio tipo užsiėmimus yra išties geras sprendimas, kuriuo tėtis džiaugsis ne tik paties seminaro metu, bet ir po jo.

Pasivažinėjimai visureigiu

Pasivažinėjimas bekele

Tėtis mėgsta aktyvų laisvalaikio leidimą? Jis taip pat neatsisako ir visko, kas užtikrina bent minimalią ekstremalumo dozę, leidžiančią prisiminti tai, ką iš tikrųjų reiškia gyventi? Tokiu atveju įvairūs pasivažinėjimai visureigiu, Lietuvoje pastaruoju metu sparčiai populiarėjantys, yra dovana, kuri jam tikrai nuoširdžiai patiks.

Įvairūs pasivažinėjimai visureigiais – tai puiki dovana vairavimą, automobilius bei naujos potyrius mėgstantiems žmonėms. Tokios pramogos džiugins ne tik unikaliomis vairavimo trasomis, bet ir įdomiais automobiliais, kuriuos bus galima išbandyti, bei įdomiais kraštovaizdžiais, matysimais pro automobilio langą. Tai – nuotykis, kurio suteikiamų įspūdžių ilgą laiką nepamirš nei vienas tėtis!

Linksmos išvaizdos puodeliai

Puodelis

Gimtadienių, vardadienių ar kitų asmeninių švenčių metu tėčiams neretai norisi padovanoti kažką linksmo, neįpareigojančio bei unikalaus. Norisi dovanos, kuri išspaustų šypseną, tuo pat metu tėtį džiugindama ir savo praktine verte.

Būtent visus šiuos kriterijus atitinka įvairių linksmos išvaizdos puodelių dovanojimas! Tai tiek linksma, tiek ir praktiška dovana, patiksianti kiekvienam tėčiui. Ypač džiugina tokio tipo dovanų pasirinkimas – jis ypač didelis! Galite rinktis iš įvairių puodelių su unikaliomis ąselėmis tokiomis, kurios imituoja kastetą, ar tiesiog įprastus puodelius, išsiskiriančius unikaliais piešiniais, ar net vadinamus magiškuosius, į kuriuos įpylus karšto gėrimo jų išvaizda pasikeičia. Tad tai gera dovana tėčiui, kuri garantuotai pasitarnaus kasdienybėje.

Pasiplaukiojimas baidarėmis

Baidarės

Pasiplaukiojimas baidarėmis – tai universali pramoga, abejingų tiesiog nepaliekanti. Pirmiausia tai – aktyvus užsiėmimas, leidžiantis išties įdomiai bei unikaliai praleisti laisvalaikį. Bet žaviausias šios pramogos fenomenas yra tai, jog nors ir būdama aktyviu užsiėmimu, tuo pat metu suteikia galimybę atsipalaiduoti – ramus pasiplaukiojimas gamtos apsuptyje leidžia atpalaiduoti kūną ir mintis!

Būtent šios pramogos aktyvumo, leidžiančio išbandyti kažką naujo. Džiugina tai, jog tokia dovana galima mėgautis ne tik didelėse žmonių grupėse, bet ir porose, tad tai gali būti puiki dovana ne tik tėčiui jo asmeninių jo švenčių progomis, bet ir abiems tėvams minint Jų draugystės metines ar meilės bei šiltų jausmų kupiną Valentino dieną.

Straipsnis parašytas remiantis Topdovanos.lt