Antrą dieną iš eilės ugniagesiai skubėjo gesinti degančių namų Darsūniškyje

Ugniagesiai gelbėtojai jau antrą kartą per dvi dienas vyko gesinti gyvenamųjų namų Darsūniškio kaime.

Paskutinis iškvietimas buvo kovo 14 dieną. 10 val. 29 min. ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Darsūniškio kaime, Darsūniškio gatvėje dega gyvenamasis namas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos 4 ugniagesių autocisternos.

Atvykus ugniagesiams namo vidus buvo uždūmytas. Darbą nedelsiant pradėjo ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis, kuri buvo sudaryta iš dviejų gelbėtojų.

Pats pastatas vieno aukšto (15×7 m), rąstinis, perdanga medinė, stogas dengtas skarda.

Gaisro metu išdegė 18 m² kambarys, aprūko visos namo sienos. Ugniagesiai liepsnas numalšino panaudoję 3 B tipo švirkštus.

Darsūniškio savanoriams ugniagesiams perduotas automobilis

Dieną prieš tai, kovo 13 d. naktį, 1 val. 34 min., ugniagesiams gelbėtojams taip pat buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Darsūniškio kaime, Vytauto Didžiojo g. 79 dega gyvenamasis namas. Tą naktį į gaisro vietą buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos.

Atvykus nurodytu adresu namo vidus degė atvira liepsna. Pats namas medinis (9×8 m), apmūrytas, su mūriniu priestatu (5×4 m), stogas dengtas šiferiu.

Gaisro gesinimui buvo suformuota vieną grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, sudaryta iš dviejų ugniagesių gelbėtojų. Liepsnoms malšinti buvo naudojami 3 B tipo švirkštai.

Gaisro metu nudegė 20 m² stogo ir dar 72 m² stogo buvo nuardyta, išdegė priestato vidus, aprūko likęs namas, sulietas vandeniu namuose buvęs turtas.