ATNAUJINTA. Kėdainių rajone vilkikas susidūrė su lengvuoju automobiliu, kuriuo važiavo moteris su vaiku: pastaroji žuvo

Lapkričio 9 dieną, 15 val. 18 min., specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Kėdainių rajone, 229 kelyje, važiuojant nuo Josvainių kaimo Cinkiškių link, ties Papuolenių kaimu, sunkiasvorė transporto priemonė susidūrė su lengvąją. Po eismo įvykio yra prispaustų žmonių, tačiau pranešėjas negalėjo tiksliai apsakyti, kiek jų yra prispaustų ir kiek sužeistų.

Atvykus pirmiesiems gelbėtojams paaiškėjo, kad sunkvežimis yra nuvažiavęs nuo kelio, o lengvasis automobilis „Škoda“ likęs ant važiuojamosios kelio dalies. Gelbėtojai nedelsiant pradėjo su gelbėjimo įranga vaduoti lengvajame automobilyje įkalintą moterį.

Bevykdant gelbėjimo darbus paaiškėjo, kad lengvuoju automobiliu kartu su moterimi važiavo ir 9 metų mergaitė. Ji, kol atvyko medikai, šių laukė pasodinta į pravažiuojančių žmonių automobilį. Atvykę medikai ją apžiūrėjo. Pirminiais duomenimis, mergaitė nenukentėjo. Medikai taip pat apžiūrėjo ir 1995 metais gimusį vilkiko vairuotoją. Jis ir mergaitė detalesnei apžiūrai pristatyti į gydymo įstaigą. Eismo įvykio metu vilkiko vairuotojas buvo blaivus.

Važiuojamoji kelio dalis, kol vyko prispaustos moters vadavimas, buvo uždaryta. Deja, bet medikai konstatavo 1990 metais gimusios vairuotojos mirtį.