Baigėsi savivaldybės organizuota apklausa dėl paminklo-obelisko demontavimo

Nuo kovo 27 d. iki balandžio 23 d. Kaišiadorių rajono savivaldybė internete vykdė apklausą, kurioje gyventojų buvo klausiama ar pritariate sovietmečio paminklo-obelisko, esančio Kaišiadoryse prie Ščebnicos tvenkinio, demontavimui?

Apklausoje dalyvavo 3440 respondentai, dalis jų buvo ir į užsienį išvykę ar kituose Lietuvos miestuose gyvenantys kraštiečiai.

Ilgą laiką apklausa vyko apylygiai, tačiau pagal galutinius apklausos rezultatus, 38,3 procentai respondentų (1316 balsų) paminklo demontavimui nepritarė, 60 proc. respondentų (2065 balsai) pasisakė už tai, kad paminklas būtų demontuotas, o 1,7 proc. respondentų (59 balsai) rinkosi kitą variantą, ir išsakė savo nuomonę plačiau bei pateikė savo siūlymų. Taip pat buvo gauta 10 komentarų, kuriuose nuomonės ir argumentai dėl paminklo nugriovimo ar išsaugojimo kardinaliai skyrėsi.

Dėkojame visiems, kurie aktyviai dalyvavo apklausoje ir išreiškė savo nuomonę. Apie tolimesnius savivaldybės priimtus sprendimus dėl paminklo demontavimo informuosime papildomai.

Kaišiadorių rajono savivaldybės informacija

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto