Balandžio 29 d. – gegužės 5 d. horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Finansinė krizė gresia nestabilia padėtimi šeimoje pirmoje savaitės pusėje. Jums apskritai neverta tiek daug galvoti, „ką žmonės pasakys“. Galite sulaukti daug ir įvairių pasiūlymų, bet neskubėkite jų priimti gerai neapsvarstęs. Būkite atidus, kad su jumis nesusidorotų negarbingais būdais. Savaitgalį nusiteikite skirti daugiau laiko vaikams nei planavote.

JAUTIS

Tiesą sakant, manote, kad visi reikalai išsispręs savaime, todėl į viską žiūrite pro pirštus. Atsargiai, taip galite nesunkiai privelti nepataisomų klaidų. Pasistenkite nepasiduoti depresijai, kai savaitės viduryje reikalai klostysis ne taip, kaip buvote numatęs. Ar tai tikrai tik neatidumas ir išsiblaškymas? Gal tiesiog pritingite

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali kilti asmeninio pobūdžio problemų. Užtat netrukus turėtų pagerėti finansinė padėtis. Pasiekti trokštamą tikslą šią savaitę jūsų šansai tikrai labai dideli. Antroje savaitės pusėje galima kelionė (tikriausiai verslo reikalais). Savaitgalį galvokite, ką kalbate – liežuvis bus jūsų priešas.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje protas dirbs visu pajėgumu, generuos naujas idėjas. Nuo savaitės vidurio tempas gali pastebimai sulėtėti, užtat reikalai įgis kur kas konkretesnį pavidalą. Nenustebkite, jei savaitgalį pajusite nenumaldomą poreikį pabūti vienas. Na, juk negalima nuolat raškyti žvaigždes nuo dangaus, ar ne?

LIŪTAS

Geras laikas brandinti naujas idėjas, generuoti strategiją, bet netinkamas galutiniams sprendimams priimti. Viena vertus, jausitės kiek išsiblaškęs, lengvabūdis ir nervingas, kita vertus – linkęs sunkiai dirbti. Raminkite nervus ilgais vakariniais pasivaikščiojimais ir šaltu dušu, kitaip galite turėti problemų bendraudamas šeimoje.

MERGELĖ

Šią savaitę jūsų asmeninį pasaulį gali sukrėsti nedidelis žemės drebėjimas, bet padėtis liks daugiau ar mažiau kontroliuojama. Kiekvieną savo pasisakymą gerai apgalvokite. Racionalus mąstymas ir santūrumas padės priimti sprendimus, dėl kurių vėliau tikrai nesigailėsite. Pasistenkite blaiviai įvertinti savo svajones ir galimybes jas įgyvendinti.

SVARSTYKLĖS

Sulauksite beprotiškai mielo kvietimo. Tikrai nereikėtų svarstyti, ar jį priimti. Jūs nusipelnėte poilsio. Ir kiti labai apsidžiaugs, kad pagaliau vėl išvydo jus savam būry. Sapnai šią savaitę pernelyg padriki ir neaiškūs, kad ką nors reikštų.

SKORPIONAS

Jūs manote, kad gerai išstudijavote veiksmų planą ir atsižvelgėte į visus galimus netikėtumus. Tačiau būtinai atsiras kitų žmonių su savo „jei“ ir „tačiau“. Turite padaryti viską, kad išsklaidytumėte jų abejones. Pasistenkite savo ambicijų nedemonstruoti iki penktadienio, o tada jau galėsite pasirodyti esąs lyderis.

ŠAULYS

Šią savaitę jūsų planuose karaliauja kolektyviniai reikalai. Todėl ir tvarkomi jie turi būti bendrai. Visiškai nėra reikalo plėšytis vienam. Jei nenukreipsite kitų reikiama kryptimi, netrukus liksite visiškai vienas. Pirmoje savaitės pusėje galite turėti rūpesčių dėl sveikatos.

OŽIARAGIS

Jūs įdedate labai daug pastangų pasiruošimams. Veltui gaištate laiką. Gelbėkitės, kol dar įmanoma išsigelbėti. Jeigu reikėtų siekti kokios nors požiūrių vienybės, darykite tai savaitės viduryje. Sapnai šią savaitę gali būti pranašiški, tad pažiūrėkite į juos rimčiau

VANDENIS

Teks susitaikyti su nusivylimais ir sumokėti už savo pernelyg aukštai užkeltus reikalavimus. Bent trupinius išgelbėsite, jei kurį laiką pabūsite santūresnis ir kuklesnis, klausysite dėmesingai ir laiku linkčiosite galvą. Ar ne laikas susimąstyti, kodėl jus periodiškai užklumpa tokie sunkumai?

ŽUVYS

Būkite ryžtingas! Žvaigždės laimina visus jūsų darbus. Ryžkitės pagaliau tokiems darbams, kurių iki šiol nesiimdavote už jokius pinigus. Įgysite vertingo patyrimo, geriau pažinsite patį save ir artimuosius. Sapnas savaitės viduryje gali būti pranašingas.