Bėgdami nuo pareigūnų rodė nepadorius gestus, o atsitrenkę į tarnybinį automobilį siūlė kyšį

Rugpjūčio 15 d. apie 15 val. 45 min. Vilniaus r., Skaidiškių k., kelyje Naujoji Vilnia-Pagiriai, policijos pareigūnams nestojo stabdomas motociklas „Piaggio TEC80“. Motociklo keleivis parodė pareigūnams nepadorų gestą ir bandė pasprukti, bet persekiojamas atsitrenkė į policijos tarnybinį automobilį „Audi A6“, kurį vairavo tarnybos metu uniformuotas Lietuvos kelių policijos tarnybos Specialios paskirties būrio vyriausiasis patrulis. Įvykio metu žmonės sužeisti nebuvo. Po susidūrimo vairuotojas ir keleivis bandė pabėgti laukais, tačiau buvo sulaikyti. Pareigūnai sulaikymo metu panaudojo policijos specialiąsias priemones – antrankius ir dujas.

Motociklą „Piaggio TEC80“ vairavo teisės vairuoti neturintis, neblaivus (1,15 prom.) 26 m. vyras, kartu važiavo 17 m. keleivis, kuriam nustatytas sunkus (2,93 prom.) girtumo laipsnis.

Patikrinus vairuotojo ir keleivio duomenis, paaiškėjo, kad vairuotojas nėra įgijęs teisės vairuoti transporto priemones, yra teistas, o keleivis yra paieškomas dėl savavališko pabėgimo iš nepilnamečių globos įstaigos.

Pareigūnams besiaiškinant aplinkybes, nedrausto, techniškai netvarkingo motociklo vairuotojas policijos pareigūnams pasiūlė 100 eurų kyšį, kelis kartus buvo įspėtas dėl šio siūlymo neteisėtumo.

26 m. motociklą vairavęs vyras ir 17 m. keleivis buvo pristatyti į policijos komisariatą.

Lietuvos kelių policijos tarnybos informacija

Naujienos iš interneto