Birželio 10-16 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Buvote įtikinėjamas, kad viskas gerai, todėl tokia opozicija jūsų siekiams savaitės viduryje jums yra netikėta. Dėl to patirtas stresas netgi gali turėti įtakos jūsų sveikatos būklei. Gal jus paguostų žinia, kad galų gale viskas baigsis gerai? Bet kuriuo atveju, neskubėkite vardan šventos ramybės aukoti savo interesų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pasirūpinkite buities reikalais, būkite atidesnis šeimos poreikiams. Savaitei įpusėjus raskite laiko palepinti ir save. Turėtų pagerėti jūsų savijauta ir sutvirtėti pasitikėjimas savimi. Sekmadienį kažkas bandys jums sumeluoti ar kaip kitaip jus apgauti.

DVYNIAI

Pirmoje savaitės pusėje senos pažintys padės išspręsti finansines problemas. Didelių ilgalaikių projektų šią savaitę verčiau nepradėkite. Savaitgalį sunkią minutę sulauksite labai vertingos paramos ir supratimo iš šeimos narių.

VĖŽYS

Vis dar neduoda ramybės finansinės problemos, bet jūsų partnerio optimizmas pakels ir jūsų dvasią. Savaitės viduryje gali nutrūkti santykiai su senaisiais verslo partneriais ir beveik tuo pačiu metu užsimegzti nauji. Savaitgalį ambicijos gali padaryti jums meškos paslaugą.

LIŪTAS

Kai kurie jūsų troškimai, jei bus įgyvendinti, gali pakenkti jūsų reputacijai. Tikri draugai bandys jus atkalbėti nuo neapgalvoto žingsnio. Ketvirtadienį ar penktadienį jūsų principai ir išdidumas reikalaus įsigyti daiktą, kurio iš tiesų negalite sau leisti.

MERGELĖ

Prasideda nauja jūsų karjeros fazė, ilgainiui leisianti pasiekti taip trokštamų aukštumų. Pradžioje galite turėti nemenkų finansinių sunkumų, teks nemažai padirbėti, tikriausiai ir vakarais. Savaitgalį gali tekti tvirtai ir galutinai apsispręsti, kas esate ir kuo norėtumėte būti.

SVARSTYKLĖS

Pirmomis savaitės dienomis jus gali išduoti žmogus, kuriuo tvirtai tikėjote. Padėdamas žmogui, pakliuvusiam į bėdą, galite turėti nesusipratimų su bendradarbiais ar šeimynykščiais. Antroje savaitės pusėje jūsų galvoje gali gimti labai įdomių idėjų, bet jų įgyvendinimą verčiau kol kas atidėkite.

SKORPIONAS

Žmogaus, su kuriuo siejote savo planus ir iš kurio tiek daug tikėjotės, nebėra. Išsiskyrimas padės suvokti, koks iš tikrųjų svarbus tas žmogus buvo. Antroje savaitės pusėje teks prisiimti dvigubą atsakomybės naštą.

ŠAULYS

Pirmoje savaitės pusėje labai tikėtinas konfliktas su vaiku, turėsiantis ganėtinai ilgalaikių padarinių. Kita vertus, tarnyboje galite tikėtis paramos ir supratimo iš vyresnybės. Jei sugebėsite bent trumpam pamiršti savo problemas ir atsipalaiduoti, savaitgalio viešnagė pas gimines bus puiki.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje įsiklausykite į protingą seno draugo patarimą. Kelionė savaitės viduryje padės geriau suprasti artimą jums žmogų. Penktadienį ir šeštadienį pasistenkite kuo mažiau būti vienas. Sekmadienį bus bandoma jūsų kantrybė.

VANDENIS

Nauja pažintis duoda jums progą išsakyti savo ilgai slėptus jausmus ir neduodančias ramybės baimes. Šis žmogus labai tinka išklausyti jūsų išpažintį ir duoti vertingą patarimą. Drąsiai galite jam patikėti savo intymiausias paslaptis.

ŽUVYS

Esate dar nepasiruošęs tokiems artimiems santykiams, kokių siekia jūsų naujasis pažįstamas. Tai jus kiek gąsdina, bet ši baimė išeis tik į gera. Tai, ką turite padaryti šį savaitgalį, verčiau neatidėliokite kitai dienai.