Būkite pasveikinti, mieli mokytojai!

Kai ateina ruduo, su juo Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje minima ypatinga diena – Tarptautinė Mokytojų diena. Tai dar vienas nužydėjusios vasaros šypsnis. Nė vienas neužaugame be mokytojos, nė vienas neišeiname į gyvenimą nesušilę mokytojos gerumo, meilės ir rūpesčio spinduliuose, o mokyklinis suolas ir juoda lenta tapo nerūpestingos vaikystės ir besiskleidžiančios jaunystės simboliu.

Žinia, kiek daug reikia mokėti, norint būti Mokytoju: mylėti, tačiau nelepinti, pagirti ir paskatinti, tačiau laiku sudrausti, būti atlaidžiam ir išlikti autoritetu; nė vieno neišskirti, bet pamatyti kiekvieno talentą ir sugebėjimus, kai ką užmiršti, o kai ką prisiminti, visada būti žingsniu priekyje, tačiau niekada neatsukti nugaros mokiniui, nei kolegai, nei tėveliams.

Mokytojas – kiekvienam vis kitas, kitoks, bet visiems toks pat mylintis ir teisingas, reiklus ir švelnus. Kai reikia, guodžiantis, drąsinantis, barantis ar besididžiuojantis savo mokiniais, užmiršęs save, išdalinęs save, bet laimingas.

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos 2 b klasės visų mokinių ir tėvelių vardu Tarptautinės Mokytojų dienos proga sveikiname mūsų klasės mokytoją Liną Alionienę, taip pat tikybos mokytoją Daivą Nasevičienę ir anglų kalbos mokytoją Gitaną Valkavičienę, mokytojos padėjėją Jurgitą Zinevičiūtę, kurios su meile atveria klasės duris ir žvelgia į smalsias mokinių akis, suteikia jiems žinių. Taip pat sveikiname progimnazijos direktorę Jolitą Morkūnaitę, pavaduotojas ir visus visus Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos mokytojus.

Mieli mokytojai, Jūsų rankose – nepaprasta galia: ugdyti brandžią, kūrybingą, pilietišką asmenybę. Jūsų atsidavimas ir kantrybė su kiekviena diena tiesia vaikams tiltą į šviesų ir svajonių kupiną gyvenimą.  Linkime Jums sėkmingo ir malonaus bendradarbiavimo su mokiniais, tėveliais ir kolegomis. Dėkojame už puikų ir pasiaukojantį darbą. Linkime, kad dienai pasibaigus, vakarą sutiktumėte šypsodamiesi.

2 b klasės mokinių ir jų tėvelių vardu
Žydronė Paškevičienė