COVID-19 statistika Kaišiadorių rajone ir vėl su magiškais skaičiais – pasveikę jau 777 kaišiadoriečiai

Kaišiadorių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras informuoja, kad oficialaus statistikos portalo duomenimis (2021-01-04) per vakar dieną patvirtinta 10 naujų COVID-19 atvejų. Šiuo metu serga 933 kaišiadoriečiai. Nuo kovo mėnesio Kaišiadorių rajono savivaldybės teritorijoje patvirtinta 1730 koronaviruso atvejų. Patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 7 dienas mūsų rajone siekia 188atvejus, o patvirtintų atvejų skaičius per paskutines 14 dienų – 435. Naujų atvejų pokytis lyginant su praėjusia savaite sumažėjo 23,9 proc.

Magiški koronaviruso statistikos skaičiai kaip niekad „pamėgo“ mūsų rajoną. Per vakar dieną pasveiko 7 gyventojai, o iš viso pasveikusių yra jau 777.

Kalbant apie magiškus skaičius, tik primename, kad gruodžio 12 dieną mūsų rajone sirgo 666 kaišiadoriečiai, o gruodžio 20 dienos duomenimis – 888 rajono gyventojai.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja apie per praėjusią parą Lietuvoje fiksuotus koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkius.

Atvejų, kai asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, t. y. epidemiologinių tyrimų metu nustatyta, jog asmenys išvykę į užsienį nebuvo, su patvirtintais COVID-19 atvejais nebendravo, šiuo metu registruota 240.

Atvejai, fiksuoti protrūkiuose

Protrūkiai, susiję su slaugos įstaigomis, fiksuoti Kretingos rajone įsikūrusiuose Padvarių socialinės globos namuose. Šiame protrūkyje užfiksuota 12 atvejų.

Taip pat per vakar parą atvejai patvirtinti su Antavilių pensionatu siejamame protrūkyje. Čia užfiksuoti 2 atvejai.

Atvejai per vakar parą fiksuoti protrūkiuose, susijusiuose su šiomis gydymo įstaigomis: Vilniaus miesto klinikine ligonine taip pat Vilniaus miesto klinikinės ligoninės I-ojo gimdymo skyriumi.

Taip pat atvejai nustatyti Šilutes ligoninės protrūkyje, Klaipėdos universitetinės ligoninės protrūkyje (iš kurių 2 yra antriniai).

Vakar dieną nustatyti atvejai ir LSMU Kauno klinikų protrūkyje (1 iš jų antrinis), Šeškinės poliklinikos ir Nacionalinio vėžio instituto protrūkyje.

Per vakar parą atvejai buvo patvirtinti susiję su Klaipėdos apskrityje įsikūrusia statybos įmone,  statybinių medžiagų prekyba užsiimančia įmone Vilniaus rajone, laivų remonto įmone Klaipėdoje, baldų gamybos Klaipėdoje, trąšų gamyba, prekyba ir eksportu užsiimančioje įmonėje, įsikūrusioje Kėdainių rajone, saugos tarnybos Plungės rajone, pieno produktų gamyba užsiimančioje įmonėje Marijampolėje, rūbų siuvimo įmonėje Marijampolėje, paukštienos produkcijos gamyba užsiimančioje įmonėje Marijampolėje, šilumos tiekimo ir gamybos įmonėje Kazlų Rūdoje.

Atvejų, susijusių su protrūkiais šeimose, praėjusią parą visoje Lietuvoje, šiuo metu turimais duomenimis, registruota 149.

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto