Dovainonių kaime, susidūrus 3 automobiliams, nukentėjo 5 žmonės (foto)

Skaudi nelaimė sekmadienio pavakare įvyko Dovainonių kaime.

Sausio 26 d., 16 val. 48 min., buvo gautas pranešimas, kad 188 kelyje, važiuojant nuo Rumšiškių link Alytaus, susidūrė trys automobiliai, galimai automobilyje yra prispausti du žmonės, neatsidaro durelės. Pasak pranešėjo, 3-4 asmenys yra sužeisti, sąmoningi.

Atvykus specialiosioms tarnyboms buvo susidūrę lengvasis automobilis VW Passat, Opel Astra ir dar vienas VW Passat. Ugniagesiai gelbėjimo įrangos pagalba iš lengvojo automobilio Opel Astra išlaisvino maždaug 60 metų amžiaus keleivį, kuris sąmoningas buvo perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą. Viso eismo įvykio metu nukentėjo net penki asmenys. Keturi iš jų patyrė sunkius sužalojimus.

Išlaisvinę iš sumaitoto automobilio nukentėjusįjį gelbėtojai nuo važiuojamosios kelio dangos nušlavė duženas ir surinko išsiliejusius tepalus.

Kaip vėliau informavo Lietuvos kelių policijos tarnyba, 43 metų vyro vairuojamas automobilis „Opel Astra“ atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Volkswagen Passat“ ir, įvažiavęs į priešpriešinio eismo juostą, trenkėsi į kitą važiavusį „Volkswagen Passat“. Per šį eismo įvykį sužeisti 5 žmonės: „Opelio“ vairuotojas ir 69 metų keleivis, pastarojo „Passato“ 44-erių vairuotojas, keleiviai, 45-erių vyras ir 47-erių moteris, visi jie paguldyti į ligoninę.