Elektrėnų savivaldybėje siaučia padegėjas? Per porą valandų Semeliškių seniūnijoje kilo net trys gaisrai

Praėjusi para gana nerami buvo Elektrėnų savivaldybės ugniagesiams, kuriems vos per porą valandų teko vykti net į tris gaisrus.

20 val. 33 min. buvo gautas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Subartėnų kaime, Žaliojoje gatvėje dega apleistas nenaudojamas pastatas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos 4 ugniagesių autocisternos. Per 8 min. nuo gauto skambučio pradžios atvykus pirmiesiems ugniagesiams medinis karkasinis pastatas degė atvira liepsna. Gaisras buvo gesinamas naudojant 3 B tipo vandens švirkštus, dirbo 7 ugniagesiai. Gaisro metu pastatas sudegė.

Vos po valandos, 21 val. 37 min., buvo gautas kitas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Semeliškių seniūnijoje, Daugirdiškių kaime, Monio gatvėje taip pat dega apleistas ir nenaudojamas pastatas. Į gaisravietę buvo išsiųstos 5 ugniagesių autocisternos. Atvykus ugniagesiams atvira liepsna degė medinis ūkinis apleistas pastatas. Gaisrą malšino 16 ugniagesių gelbėtojų, kurie liepsnas malšino 3 B tipo vandens švirkštais. Gaisro metu pastatas sudegė pilnai.

Dar po valandos, 22 val. 35 min., kad tame pačiame Daugirdiškių kaime, taip pat Monio gatvėje, dega pirtis. Į gaisravietę vos per 3 min. atvykus ugniagesiams gelbėtojams pirtis jau degė atvira liepsna. Pati pirtis medinė, vieno aukšto, su mansarda. Gaisrą malšino 3 ugniagesių autocisternos ir 12 ugniagesių. Gaisro metu pirtis sudegė.

Naujienos iš interneto