Galimybė lengvatinėmis sąlygomis gauti darbo vietos patalpas Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre

Skelbiamas kompleksinių paslaugų smulkiojo verslo subjektams konkursas – galimybė lengvatinėmis sąlygomis gauti darbo vietos patalpas Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre (toliau – TVIC).

Kompleksinės paslaugos smulkiojo verslo subjektams – tai neatlygintinai suteiktos paslaugos smulkiojo verslo subjektams, veikiantiems ne ilgiau nei  metus, siekiant padėti jiems verslo pradžioje: suteiktos lengvatinėmis sąlygomis biuro, interneto, konsultavimo, kvalifikacijos kėlimo ir kitos paslaugos, aktualios pradedantiesiems smulkiesiems verslininkams.

Paslaugas teikia VšĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras. Paslaugos teikiamos adresu – Gedimino g. 55 , Kaišiadorys.

Yra dvi patalpos skirtos pradedančiajam verslui – kiekvienoje patalpoje 1 darbo vieta. Patalpų dydžiai: 7,15 kv.m. ir 7,26 kv.m.

Darbo vietos patalpose suteikiamos atrankos būdu komisijos sprendimu.

Smulkiojo verslo subjektas – labai maža įmonė ar maža įmonė, atitinkanti Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo plėtros Įstatymo 3 straipsnyje labai mažai ar mažai įmonei nustatytas sąlygas, ar verslininkas, atitinkantis šio Įstatymo 4 straipsnyje nustatytas sąlygas. Verslo subjektas kreipimosi į komisiją metu veiklą vykdo ne ilgiau kaip 5 metus.

Paslaugos gavėjas nemokamai gauna:

  • darbo vietą su baldais (A arba B patalpoje) TVIC darbo metu;
  • interneto ryšį;
  • patalpų apsaugos, šildymo, vandens paslaugas;
  • verslo pradžios konsultacijas Kaišiadorių TVIC;
  • galimybę dalyvauti Kaišiadorių TVIC organizuojamuose nemokamuose seminaruose;
  • galimybę naudotis posėdžių sale susitikimams su klientais, verslo partneriais ir pan. pagal iš anksto suderintą laiką;
  • savo verslo reklamą TVIC kanalais.

Darbo vietos suteikiamos ne ilgiau nei 1 metams, pasirašant kompleksinių paslaugų sutartį.

Smulkiojo verslo subjektai, norintys dalyvauti konkurse Kaišiadorių TVIC turi pateikti užpildytą paraišką. Paraiškas galima atnešti į Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centrą, Gedimino g. 55, Kaišiadorys arba atsiųsti el.paštu kaisiadoriutvic@gmail.com.

Paraiškos renkamos iki rugpjūčio 8 d.

Informacija teikiama tel. 8 672 48327 arba el.paštu kaisiadoriutvic@gmail.com. Patalpas galima apžiūrėti atvykus į Kaišiadorių TVIC.

Paraiškos forma

Kompleksinių paslaugų teikimo tvarka

Daugiau: Paskola verslui