Garažų bendrijoje „Žibintas“ kilo gaisras. Kitų iškvietimų ugniagesiams taip pat netrūko

Paskutinis vasaros savaitgalis Kaišiadorių ugniagesiams buvo ypač „darbingas“. Rugpjūčio 25-ios vakarą, prasidėjus žaibavimui, ugniagesiai jau iš anksto su nerimu laukė aliarmo. Laimei, bet dėl žaibo iškrovos gaisrų tą vakarą nekilo. Tačiau ramiai praleisti budėjimą neteko. 3 val. 18 min. suskambo aliarmas. Patruliuodami Kaišiadorių mieste policijos pareigūnai pastebėjo, kad J. Basanavičiaus gatvėje esančioje garažų bendrijoje „Žibintas“ atvira liepsna dega garažas. Per kelias minutes atvykę ugniagesiai jau rado bebaigiantį degti garažą ir jame buvusį automobilį BMW 525. Pats garažas 6×4 m dydžio, mūrinis, stogas dengtas bitumine danga, perdanga gelžbetoninė.

Gaisro metu apdegė garažo lubos bei sienos, nuo karščio įtrūko garažo lubos, sudegė visos garaže stovėjusio automobilio degiosios detalės. Kadangi užgesinus gaisrą iš šalia stovinčio garažo rūko dūmai, buvo nuspręsta nupjauti šalia esančio garažo spyną ir vyrius. Laimei, daugiau gaisro židinių nebuvo rasta.

Dėl ko kilo gaisras – aiškinamasi. Mat garaže stovėjusio BMW automobilio akumuliatoriai buvo atjungti.

Vos tik pasikeitus pamainoms, 7 val. 30 min., buvo gautas kitas pranešimas. Gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Baniškių kaime, Miško g. 30, kažkas dega, galimai namas. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams atvira liepsna degė mūrinė (6×6 m) vieno aukšto lauko virtuvė.

Gaisro metu nudegė stogas, perdegė dalis perdangos. Pats virtuvės stogas buvo dengtas šiferiu.

Laiku atvykusiems ugniagesiams pavyko išgelbėti už 6 metrų esantį mūrinį, vieno aukšto su mansarda, ir už 11 metrų esantį rąstinį gyvenamuosius namus.

12 val. 50 min. buvo gautas dar vienas pranešimas, šį kartą dėl eismo įvykio padarinių likvidavimo. Gelbėtojams buvo pranešta, kad reikia po eismo įvykio nuvalyti kelio dangą. Atvykus į avarijos vietą buvo pažirę plastmasinių automobilio dalių. Ugniagesiai nuvalė ir nuplovė kelio dangą.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto