Gegužės 13-19 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Kažkas iš draugų gali turėti nepaprastai įdomų ir konstruktyvų pasiūlymą. Būtinai įsiklausykite! Jei savaitgalį užmegztumėte malonų flirtą, žymiai pagerėtų jūsų paties savijauta ir dvasinė būklė. Pamatysite, kaip nejučia įsitrauksite į jums siūlomas pramogas ar net nedidelius nuotykius.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pasistenkite kuo mažiau šaipytis iš aplinkinių. Žvirbliu išskridęs, savaitės viduryje žodis gali sugrįžti akmeniu. Susitaikymas šeimoje savaitgalį atneštų didelį palengvėjimą, bet jis įmanomas tik tokiu atveju, jei sutiksite šį tą paaukoti. Ar jums neatrodo, kad turėtumėte labiau susirūpinti savo sveikata?

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite itin energingas ir pilnas naujų idėjų. Savaitės viduryje dienai ar dviem pasidarysite kur kas didesnis namisėda nei paprastai. Savaitgalį jumyse vėl turėtų nubusti nuotykių ieškotojo dvasia…

VĖŽYS

Namuose šią savaitę viešpataus vienybė ir sutarimas, ką turėtumėte branginti ir saugoti, nes labai lengvai gali viskas pasikeisti. Ketvirtadienis – palankiausia diena nuoširdžiam asmeniškam pokalbiui. Svarbius sprendimus priimkite atsižvelgdami į šeimos nuomonę.

LIŪTAS

Visą savaitę kamuos saviraiškos problemos. Būsite pilnas jėgų ir energijos, tik nežinosite, kuria linkme ją tinkamai nukreipti. Ypač skausmingai reaguosite į visokiausio plauko suvaržymus ir apribojimus. Penktadienis – ribinė diena. Daug kas baigsis ir daug kas prasidės.

MERGELĖ

Griebsite kiekvieną pasitaikiusią progą, kad tik save realizuotumėte. Ir dėl to veršitės į priekį ne visuomet pačiomis garbingiausiomis priemonėmis. Pasinaudokite savo šansu palypėti karjeros laiptais. Nuo trečiadienio tempas turėtų kiek sulėtėti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite draugų ir bendradarbių dėmesio centre. Pagaliau sulauksite pripažinimo. Šią savaitę turite nuveikti daugybę darbų. Įgysite naujų vertingų žinių. Savaitgalio vakarėlis turėtų pavykti puikiai.

SKORPIONAS

Seniai nematytas bičiulis padės atgauti dvasinę pusiausvyrą. Turėtumėte labiau pasitikėti žmonėmis. Susitikimas savaitės viduryje atneš apčiuopiamos naudos – susitarsite dėl visko, ko tikitės. Gal reikalai susiklostys taip, kad galėsite leisti sau trumpą poilsinę kelionę.

ŠAULYS

Artimieji bandys perkelti ant jūsų pečių visas savo problemas. Saugokitės tapti atpirkimo ožiu. Jei savaitgalį būsite pakviestas į vestuves ar šiaip kokį vakarėlį, būtinai nueikite. Labai gali būti, kad ten sutiksite būsimą draugą ar net meilę.

OŽIARAGIS

Ženkite šiek tiek mažesniais žingsneliais! Neforsuokite per jėgą savo projektų. Pasistenkite suteikti kuo daugiau džiaugsmo savo šeimai, kad ji nesijaustų atstumta. Per savo darbus jūs visai pamiršote, kad turite dar ir privatų gyvenimą.

VANDENIS

Puiku, kad jūs, nors ir labai sunku, sugebate neužkrėsti savo bloga nuotaika aplinkinių. Geri santykiai su kolegomis padės geriau suprasti patį save. Verčiau iš anksto susitaikykite su tuo, kad šią savaitę, kad ir ko imtumėtės, visur jūsų lauks apribojimai, suvaržymai, draudimai ir panašūs dalykai.

ŽUVYS

Sąžiningas planavimas įeina į jūsų pareigas kaip ir kantrybė bei kruopštumas. Jei jūs visą tai sugebėsite įgyvendinti, šią savaitę neturėtų iškilti didelių problemų, o gal net padarysite pradžią dideliems darbams. Atidžiai įsiklausykite į kritiką – šiomis dienomis ji turėtų būti ypač konstruktyvi ir naudinga.