Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Šių metų gegužę galima pavadinti stabdymų ir apribojimų mėnesiu, jei gyvenime esame linkę matyti negatyvias apraiškas. O jei viską kas vyksta vertiname per pozityvo prizme, tuomet galima teigti, jog gegužė – tai giluminių apmąstymų ir suvokimų mėnuo. Tai galimybė pamatyti kas esame, nedarant jokių aktyvių veiksmų. Nors savianalizė nėra mėgiamas reikalas, tačiau labai naudingas, jei gyvenime norime judėti į priekį, turėti daugiau, pranokti save vakarykštį.

Mėnesio pradžioje labai aktyvi žemės energetika: net 3 planetos – Saulė, Venera, Merkurijus judės Jaučio zodiako ženklu, o Jupiteris – Mergelės zodiako ženklu. Tokia planetų pozicija aktyvizuoja žemės temas – tai saugumas ir patikimumas, materialinis saugumas ir stabilumas, kantrybė ir ištvermė, noras kaupti, malonumai (skanus maistas, kūno potyriai), permainų baimė, šeimos siekis. Jei jūsų gyvenime trūksta minėtų savybių, tikėtina, jog jūsų asmeniniame horoskope nepakankamai žemės stichijos elementų. Todėl tai puikus metas iki gegužės 21 dienos stiprinti, ugdyti savyje išvardintus bruožus. Labai tam padeda žemės darbai.

Turėsime problemų su komunikacija, informacija. Gali vėluoti svarbūs laiškai, gesti ryšio priemonės ir kompiuteriai. Tai susiję su tuo, jog iki gegužės 23 dienos Merkurijus, planeta atsakinga už išvardytus reikalus ir daiktus, judės reversu arba retrogradu. Todėl šiuo metu nerekomenduojama pasirašyti sutarčių, įsidarbinti, keliauti, pirkti ryšio priemones ir kompiuterius. Tinka nutraukti sutartis, išeiti iš darbo, peržiūrėti savo kontaktus ir dokumentus. Nėra prasmės žadėti, nes savo pažado netesėsime. Netinkamas laikas tuoktis, duoti ieškinius teismui. Gali sugrįžti žmonės iš jūsų praeities. Apmąstykite, kokie žmonės jus supa ir padarykite savo kontaktų valymą. Taip taip, mes neprivalome bendrauti, skirti savo brangiausią resursą laiką tiems, kurie mus traukia žemyn, žemina mūsų asmenybę ir savivertę, kritikuoja ar kitaip negatyviai mus įtakoja. Tai liečia ne tik draugus bet ir asmeninius santykius.

Visą mėnesį vyriškumo, energijos planeta Marsas vis dar judės reversu. Todėl prasminga gilintis ir suprasti, kur esame linkę naudoti savo energiją, suvokti savo motyvacijos ir jėgos šaltinius. Tokiu metu nėra prasminga pradėti sportuoti. Tai metas, kuomet didesnė traumų (ypač sportinių) tikimybė. Gali dažniau nei įprasta gesti elektros įrenginiai ir prietaisai, automobiliai. Didesnis gaisrų, sprogimų pavojus. Galime jausti stipresnę vidinę įtampą, agresiją, nepasitenkinimą. Vyrams tai sudėtingas metas, skatinantis pervertinti savo vyriškumą, potenciją, seksualumą. Galimi seksualinio plano nusivylimai, pasireikšti erekcijos sutrikimai ir problemos. Tokiu metu nerekomenduotina pradėti naujų arba pirmų seksualinių santykių, nes yra didelė nusivylimo rizika.

Pagaliau sėkmės ir plėtros planeta Jupiteris baigia savo ilgą 4 mėnesių judėjimą reversu, ir jau gegužės 10 dieną sugrįš į įprastą judėjimo būdą. Pajausime palengvėjimą ir atsiveriančias galimybes visi. Ypač tie, kurių darbas, reikalai yra susiję su užsieniu, užsieniečiais, mokslu, aukštuoju mokslu, juridiniais ir teisiniais reikalais. Atsiras pojūtis, tarsi gyvenimas juda į priekį, neliko stabdymų, apribojimų. Galėsime vėl drąsiai keliauti, darbintis, imtis naujos veiklos.

Nuo gegužės 21 dienos, kuomet Saulė, o nuo gegužės 25 dienos ir Venera, persikels į judrųjį ir smalsųjį Dvynių zodiako ženklą, po truputį mūsų gyvenimuose rasis lengvumo ir judrumo, žemiški reikalai ir rūpesčiai tarsi pasitrauks. Koncentruosimės į bendravimą, judrų laisvalaikio leidimą gamtoje. Planuosime keliones, keliausime, pažinsime ir pažindinsimės.

www.horoskopai.lt

Naujienos iš interneto