Gesinant didžiulį gaisrą pastato savininkas smurtavo prieš savanorį ugniagesį

Sausio 14 dienos popietę, 12 val. 38 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Raseinių rajone, Ariogalos seniūnijoje, Algimantų kaime, dega tvartas su gyvuliais. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Raseinių PGT, Kauno PGV priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Pirmieji ugniagesiai įvykio vietoje atsirado per 10 min. nuo gauto skambučio pradžios BPC. Jiems atvykus ūkinio pastato stogas degė atvira liepsna. 12 val. 59 min. buvo paskelbtas aukštesnis pavojaus lygis ir į gaisravietę išsiųstos papildomos ugniagesių pajėgos. 13 val. 5 min. ugniagesiai pradėjo gyvulių evakuacija. Jų dėka buvo išgelbėta 75 galvijai ir 150 kiaulių, tačiau sudegė 2 paršiukai.

pats pastatas mūrinis, L formos, perdanga gelžbetoninė, 1 pastato dalis 16×30 m (stogas dengtas skarda), kita – 12×24 m (stogas dengtas šiferiu), prie pastato prijungti trys 6×30 m, 6×24 m ir 18×2 m dydžio priestatai. Priestatai medinių konstrukcijų, dengti skarda, stogas skardinis.

Gaisro metu nudegė mūrinio pastato skardinis ir šiferiu dengti stogai, apdegė 6×6 m priestato medinės stogo konstrukcijos, sudegė 56 tonos šieno rulonų. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš dirbtinio vandens telkinio, kuris buvo už 2 kilometrų. 17 val. 3 min. ugniagesiams gaisrą pavyko lokalizuoti.

Atliekant gesinimo darbus pastato savininkas vartojo smurtą prieš Čekiškės UK savanorį ugniagesį. Medikai nukentėjėlį apžiūrėjo vietoje ir dėl galimo kaklo patempimo išleido gydytis namuose.

Naujienos iš interneto