Gimnastikos klubas ,,Šuolis” atveria duris suaugusiems

Daugiau nei dvejus metus veikiantis Gimnastikos klubas ,,Šuolis” Kaišiadoryse itin populiarus jaunimo tarpe. Treniruotes gimnastikos klube lanko apie 60 aktyvių narių, kurių amžius svyruoja nuo 4 iki 16 metų. Nuo rugsėjo mėnesio gimnastikos klubas kviečia ne tik vaikus, bet ir suaugusius prisijungti ir išbandyti gimnastikos.

Šios treniruotės nėra orientuotos į varžybinę veiklą bei profesionalų sportą. Jos skirtos jaunimui ir suaugusiems, norintiems išmokti įvairių gimnastikos elementų, tokių kaip kūlversčiai, persivertimai, špagatai, salto ir t.t. Taip pat didelis dėmesys skiriamas lankstumui, kūno raumenų stiprinimui ir taisyklingos laikysenos formavimui.

Krūvis gimnastikos klube adaptuojamas atsižvelgiant į sportuojančių fizinį pasirengimą ir individualius poreikius. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę po 1 val. Pirma treniruotė nemokama, todėl galite išbandyti ir įsitikinti, kad gimnastika išties smagus užsiėmimas.

Visi norintys gali registruotis facebook paskyroje – „Gimnastikos klubas Šuolis”.

Gimnastikos klubas įsikūręs Gedimino g. 35, Kaišiadoryse. Taip pat treniruotės vaikams galite rasti Žiežmariuose ir Rumšiškėse.

Nr. 22/37