Gudienos kaime dega pjuvenos: išsiųsti ugniagesiai iš Kaišiadorių, Kauno ir Jonavos

Šiandien 13.00 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajone, Gudienos kaime, Bartaičių gatvėjd dega pjuvenos.

Į įvykio vietą išsiųstos Kaišiadorių, Jonavos ir Kauno ugniagesių pajėgos, informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai.

PAPILDYTA.

Atvykus ugniagesiams pjuvenų bunkeryje degė pjuvenos. Gaisro metu apdegė ir nuardyta apie 5 m² pastato sienos, aprūko bunkeris kuriame buvo pjuvenos. Vandeniu sulieta apie 2 m³ sausos medienos. Į gaisro vietą buvo išsiųstos 7 autocisternos ir štabo automobilis.

Kaišiadoriečiams.lt primena, kad praėjusiais metais, gegužės 1 dienos pavakare, Bartaičių kaime esančioje medienos perdirbimo įmonėje taip pat buvo kilęs didelis gaisras. Į įvykio vietą buvo nedelsiant išsiųstos Kaišiadorių ir Kauno priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos: dvi autocisternos iš Kauno 3 ir 4 ugniagesių komandų, keltuvas iš Kauno, dvi Kaišiadorių autocisternos, Žaslių, Žiežmarių bei Kruonio ugniagesių komandos, štabo automobilis ir specialusis automobilis.

Tą karyą atvykus pirmiesiems ugniagesiams, pastatas buvo stipriai uždūmytas. Pats pastatas 36×18 m dydžio, mūrinis, vieno aukšto, perdanga gelžbetoninė, stogas skardinis. Buvo suformuota ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis, kurią sudarė 3 ugniagesiai gelbėtojai. Atlikus žvalgybą paaiškėjo, kad gaisro židinys yra pastato palėpėje.

Viso gaisre dalyvavo 10 ugniagesių automobilių, 25 ugniagesiai gelbėtojai, buvo suformuotos 5 ugniagesių gelbėtojų grandys su kvėpavimo organų apsaugos priemonėmis, kurias sudarė 9 ugniagesiai gelbėtojai. Su kvėpavimo aparatais gelbėtojams teko darbuotis net apie 90 minučių. Gaisro gesinimui buvo išlieta apie 100 tonų vandens. 18 val. 33 min. gaisras buvo lokalizuotas, o likviduotas 20 val. 10 min.