Harry Potter Wizards Unite ruošiasi sudrebinti pasaulį

Pokemon GO pamišimas prieš du metus įrodė, kad pasaulį nustebinti vis dar įmanoma. O kai įgyvendinama yra tai, kas prieš tai visiems atrodė neįmanoma, atsilyginama yra itin dosniai. Milijonai žmonių visame pasaulyje buvo pasinėrę į šį alternatyvų pasaulį, Niantic (pagrindinė žaidimo kūrėja) susižėrė milijardus dolerių pelno, o žmonių gyvensena buvo iš esmės pakeista. Žmonijos aktyvumas jau senai rodė tokias aukštumas, milijardai kalorijų buvo sudeginta, o vaikščiojimas iš naujo bent jau trumpam tapo populiariausias keliavimo pasirinkimas.

Tačiau vien ties tuo Niantic sustoti, panašu, tikrai neketina ir šią žiemą pranešė pritrenkiančią žinią, kad kartu su Warner Bros Interactive kompanija naujam gyvenimui prikels vieną žymiausių visų laikų serijų Harry Potter žaidime Harry Potter Wizards Unite. Kaip ir Pokemon GO, šiame žaidime didelis dėmesys bus skirtas žmonių aktyvumui didinti, o senai pažįstamos vietos nusidažys naujomis spalvomis. Net savo name ar kieme gali būti, kad sutiksite magiškas būtybes, kurias iki šiol buvote regėję tik Harry Potter filmuose.

Pasak Niantic , Harry Potter Wizards Unite žaidimo principas turėtų būti visiškai paremtas Pokemon GO koncepcija. Įsidiegę žaidimo programėlę telefone, vaikštinėdami įvairiose apylinkėse turėsite galimybę susikauti su žiauriausiais Harry Potter serijos padarais arba sutikti senai matytus herojus. Kiekvienas jūsų žingsnis bus naujas nuotykis, o pats žaidimas neabejotinai paliks jums begale neišdildomų įspūdžių.

Šauniausia tai, kad sparčiai tobulėjant technologijoms, galima tikėtis kur kas įspūdingesnės žaidimo kokybės nei Pokemon GO. Taip pat, Niantic kurdama ir vystydama Pokemon GO žaidimą išmoko begale vertingų pamokų, kurias būtinai pritaikys naujausiame savo kūrinyje Harry Potters Wizards Unite. Tai itin žadina smalsumą, mėginant įsivaizduoti kaip užburiantis Harry Potter scenarijus puikiai dera su naujausiomis technologijomis. Panašu, kad šis tandemas bus išties neeilinis, priversiantis darkart pasaulį kraustytis iš proto.

informacinės technologijos

Remiantis Niantic pranešimu, planuojama Harry Potter Wizards Unite išleidimo data yra šių metų antrasis ketvirtis. Tačiau žvelgiant kiek giliau, beveik neabejojama, kad žaidimas turėtų išeiti gegužės pabaigoje ar birželio pradžioje. Ši taktika itin pasiteisino su Pokemon GO žaidimu, nes būtent šiltėjančių orų pradžia labiausiai skatina žmonių aktyvumą, o juk to labiausiai ir reikia tokios koncepcijos žaidimui.

Smarkiausiai pritrenkianti pranešimo dalis yra ta, kad kiekvienas pagaliau galės tapti tikrais burtininkais ir savomis rankomis sugebės kerėti kitus. Ši žinia iš proto veda daugelį Harry Potter fanų visame pasaulyje, tad nieko nuostabaus, kad šis žaidimas yra taip stipriai laukiamas.

Harry Potter Wizards Unite

Nors daugelis Harry Potter fanų nerimauja, kad tokios sudėtingos koncepcijos žaidimui išeiti laiku gali sutrukdyti įvairiausios problemos, tačiau žinant, kad tai yra jau ne pirmas Niantic kūrinys, o šalia pamatus stato ir milžiniškus resursus turinti Warner Bros Interactive kompanija, nerimauti, vargu, ar yra ko. Taip pat verta prisiminti, kad Niantic kurdama pirmąjį savo kūrinį, išmoko begalės pamokų, o su visomis iškilusiomis problemomis susitvarkė itin greitai ir sklandžiai. Visa tai tik sustiprina tikėjimą, kad šis naujas Harry Potter šedevras mūsų telefonus pasieks numatytu laiku.

Ar žaidimas tikrai yra vertas tokių liaupsių, dar įsitikinsime, tačiau, panašu, kad nekantriai laukti tikrai yra ko. Juk tiek daug fanų visame pasaulyje, žiūrėdami Harry Potter filmus ar skaitydami knygas trokšdavo savu kailiu patirti, koks gi jausmas yra būti tikru burtininku. Pagaliau naujausių technologijų dėka bus galima išpildyti savo giliausias fantazijas, o įtraukiantis bei užburiantis Harry Potter pasaulis turėtų pasiglemžti dar daugiau širdžių.

Naujienos iš interneto