Informacija, norintiems prekiauti rugsėjo 5 d. vyksiančioje Kaišiadorių miesto šventėje

Mugė vyks Gedimino g., Kaišiadorių mieste, 2020-09-05 nuo 10 iki 22 val. Prekybininkai į prekybos vietas bus įleidžiami nuo 7.00 val. Dėl šalyje esančios situacijos svarbu pasirūpinti savo ir kitų saugumu, tad prekybininkai privalo užtikrinti, kad būtų dėvimos veido apsauginės priemonės, pasirūpinta dezinfekciniais skysčiais. Mugę organizuoja Kaišiadorių miesto seniūnija. Prekybininkų registracija vyks iki šių metų rugpjūčio 31 d. Visus nurodytus dokumentus prašome siųsti elektroniniu paštu rima.kaneviciene@kaisiadorys.lt. Tel. pasiteirauti +370 616 38074.

Mokėjimo nurodyme, mokant rinkliavą į Kaišiadorių rajono savivaldybės biudžeto pajamų surenkamąją sąskaitą, būtina nurodyti:

 1. Gavėjo pavadinimą – Kaišiadorių rajono savivaldybės administracija.
 2. Surenkamosios sąskaitos numerį – Nr. LT154010040500412636, banke Luminor Bank AB, kodas 40100.
 3. Mokėtojo identifikacinį numerį – Lietuvos juridinio asmens – Juridinio asmenų registro kodą, Lietuvos gyventojo asmens kodą, užsienio juridinio asmens /organizacijos – registro tvarkytojo suteiktą mokesčių mokėtojo identifikacinį numerį.
 4. Mokėtojo pavadinimą ar vardą / pavardę.
 5. Mokėjimo paskirtį (Vietinė rinkliava už prekybą per Rudens mugę Gedimino gatvėje).
 6. Sumą.

Vietinės rinkliavos dydis už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas viešosiose vietose renginių metu – 20 Eur už 12 m2 (3×4 viena vieta) (laikinasis prekybos įrenginys, kioskas, paviljonas, prekybai pritaikytas automobilis, priekaba ar neįrengta vieta).

Asmuo, norėdamas gauti leidimą, turi pateikti:

 1. Prašymą seniūnui.
 2. Mokėjimo kvitą už leidimą prekiauti ar teikti paslaugas viešosiose vietose renginių metu. PASTABA. Mokėtojo ir prekybininko duomenys – vardas, pavardė – turi sutapti (mokėtojas ir prekybininkas turi būti tas pats asmuo).
 3. Medicininę knygelę (prekiautojai savo gamybos žemės ūkio ir maisto produktais).
 4. Ūkininko ūkio pažymėjimą / žemės ūkio valdos registravimo pažymėjimą (prekiautojai savos gamybos žemės ūkio ar iš jų pagamintais maisto produktais).
 5. Bityno pasą / pažymą apie bičių šeimų registravimą Ūkinių gyvūnų registre (prekiautojai savo gamybos medumi ir bitininkystės produktais).
 6. Prekybos ekologinės gamybos ūkio sertifikatą (prekiautojai ekologiškais ir žemės ūkio ir maisto produktais).
 7. Išskirtinės kokybės produkto sertifikatą (prekiautojai išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produktais).
 8. Tautinio paveldo produkto sertifikatą (prekiautojai tautinio paveldo produktais).
 9. Įmonės vadovo ar jo įgalioto asmens patvirtintą įmonės registravimo pažymėjimo ar verslo liudijimo kopiją.

10. Maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimą.

Pastabos:

 1. Prekybininkas, kuriam reikia elektros energijos, turi turėti savo generatorių.
 2. Prekiautojas (pardavėjas) privalo laikytis Mažmeninės prekybos taisyklių, darbo saugos, higienos reikalavimų, užtikrinti pirkėjui kokybiškas ir saugias prekes, renginio metu ir po renginio susitvarkyti prekybos vietą.
Naujienos iš interneto