Iš degalinės teritorijos pavogtas automobilis rastas apgadintas, policija pradėjo tyrimą ir prašo atpažinti asmenį

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet rugsėjo 10 d. apie 23.00 val., Kaune, Tvirtovės al., degalinės teritorijoje, pasinaudojant iš tarnybinių patalpų pavogtais raktais, buvo pavogtas automobilis „Audi A3“. Transporto priemonė vėliau rasta apgadinta Raudondvario plente. Vaizdo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui svarbios informacijos.

Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio policijos komisariatą telefonu 8 700 64 955 arba rašyti el. p. aida.venciene@policija.lt.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.