Ką reikėtų įsigyti, kad galėtumėte atlikti bet kokį remontą namuose?

Ne paslaptis, jog norint atlikti bet kokį remontą namuose, yra būtini tam tikri įrankiai bei prietaisai. Nors kai kuriuos iš jų tikrai galima išsinuomoti ar pasiskolinti, ypač tais atvejais, kai žinote, jog ateityje jų greičiausiai nebeprireiks, tačiau yra ir tokių įrankių, kurių prisireikia gana dažnai. Daugelis iš jų net nėra tokie jau ir brangūs, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Norėdami tuo įsitikinti patys, apsilankykite varle.lt internetinėje parduotuvėje! Ar tai būtų pati paprasčiausia įranga, ar įdomesni akumuliatoriniai įrankiai – šiame straipsnyje rasite visas pagrindines priemones, kurių gali prireikti norint atlikti bet kokį remontą namuose.

Kopėčios

Galbūt net nepagalvotumėte, tačiau kopėčios yra tas daiktas, be kurio tikrai neapsieina didžioji dauguma remontų. Nors kartais galima išgirsti nuomonių, jog kopėčių naudojimas gali būti pavojingas, iš tiesų teisingai išsirinkus kopėčias jos bus tikrai saugios ir patogios naudoti. Prieš pirkdami kopėčias, įsitikinkite, jog jos pagamintos iš sunkaus metalo bei yra stabilios. Jų pagalba galėsite nesunkiai atlikti tam tikrus būsto priežiūros ir remonto darbus, pavyzdžiui, pakabinti šviestuvą. Be to, geras dalykas ir tas, jog kai kopėčios nėra naudojamos, jas galima sulankstyti ir taip jos užims daug mažiau vietos.

Matavimo ruletė

Turbūt kiekvieni namai turi matavimo juostą, tačiau ji dažnai niekuo nepasitarnauja remonto metu. Vietoje jos rekomenduojama įsigyti patikimą ir kokybišką matavimo ruletę, kuri turėtų užsifiksavimo funkciją, patogų kabliuką bei ergonomišką, smūgiams atsparų korpusą. Tokia matavimo ruletė bus vienas naudingiausių įrankių, atliekant remontą, kadangi jos pagalba bus galima nesunkia išmatuoti grindis ir jas pakeisti, išmatuoti sienas, kai norėsite įsigyti naują baldą ir tiksliau įsivaizduoti, kiek jis kambaryje užimtų vietos. Panaudojimo galimybių tikrai daug, o ir šių matavimo įrankių kaina prieinama kiekvienam, tad, jei dar neturite, skubėkite vieną tokių įsigyti!

Replės

Nors iš pirmo žvilgsnio replės gali pasirodyti kaip nereikšmingas įrankis, visgi jos gali būti būtinos atliekant tam tikrus remonto darbus namuose. Turėkite reples po ranka tuomet, jei norite tam tikrus daiktus stipriai sulenkti ar suspausti. Šis įrankis leidžia jums sustiprinti jūsų rankos galią ir nukreipti ją tiksliai net ir į patį mažiausią daiktą. Žinoma, pagal norimą sulenkti ar suspausti objektą, reiktų rinktis ir replių dydį. Šiuolaikinėje rinkoje galima rasti kelių tipų reples: santechnines, plokščiareples ir kandiklines. Prieš įsigyjant kažkurias iš jų, būtinai atsižvelkite, kokio pobūdžio darbą norėsite atlikti.

Plaktukas

Labai svarbu pasirūpinti ir geru plaktuku. Paprastai jis naudojamas įkalti vinis, jas ištraukti ar sujungti atskiras dalis. Tad, jei norite namuose pasikabinti paveikslą, tikrai neišsiversite be šio įrankio. Be abejo, plaktukų dydžių galima rasti pačių įvairiausių, o taip pat šio prietaiso galva gali būti pagaminta tiek iš metalo, tiek iš medžio, tiek iš plastiko ar gumos. Kaip ir su kitais įrankiais, ir čia galioja tas pats – plaktuką reiktų rinktis pagal tai, kokį darbą ketinate juo atlikti. Visgi, populiariausias ir universaliausias pasirinkimas – vidutinio dydžio plaktukas metaline galvute bei mediniu kotu. Tokį plaktuką lengva ir patogu valdyti, tad jis lengvai gali būti pritaikytas atliekant bet kokį remontą.

Akumuliatorinis perforatorius

Perforatorius nuo įprasto gręžtuvo skiriasi tuo, jog papildomai jis turi smūgio funkciją, palengvinančią darbo procesą. Perforatoriumi lengvai galite panaudoti mūrui, akmeniui ar betonui gręžti, kadangi jis itin galingas įrankis, nereikalaujantis beveik jokių fizinių pastangų. Renkantis akumuliatorinį perforatorių, galėsite patogiai jį naudoti ne tik namų viduje, o ir bet kur lauke, kadangi jie turi įtaisytą bateriją, dėl kurios nereikės ieškoti elektros šaltinio ir darbas nebus apribotas laido ilgiu. Taip pat, akumuliatoriniai perforatoriai leis jums be pertraukos dirbti gana ilgą laiką, o prireikus galėsite greitai jį pakrauti. Taigi, tikimės, jog šie įrankiai padės daug efektyviau atlikti remontą ir neilgai trukus džiaugtis nauja namų išvaizda.

Nr. 21/7

___

Tai yra užsakomasis straipsnis. Jo turinį pateikė užsakovas ir Kaišiadoriečiams.lt tinklalapio administracija už jį neatsako bei atsakomybės neprisiima.