Kaip išsirinkti ir prižiūrėti dušo kabiną?

Jeigu nusprendėte išsirinkti dušo kabiną vietoj vonios, arba turėti abu įrenginius savo vonios kambaryje, turėtumėt žinoti dušo kabinų tipus ir priežiūros patarimus tam, kad rastumėt geriausią variantą, kuris atitiktų Jūsų poreikius ir dušo kabina išlaikytų savo pirminę išvaizdą ir tarnautų ilgesnį laiką

Dušo kabinų tipai

Dušo kabinų būna įvairių, nuo pačių paprasčiausių, kurias esame matę ne pas vieną namuose, bet ir tokių, kurių dizainas ir pažangios technologijos gali pranokti visus Jūsų lūkesčius. Iris internetinėje parduotuvėje galite rasti išties platų dušo kabinų asortimentą, Iris kabinos yra patvarios, kokybiškos, o darbuotojai padės išsirinkti patraukliausią dušo kabiną kainos ir kokybės atžvilgiu.

Galite rinktis tarp įvairių dušo kabinų formų, penkiakampės dušo kabinos yra geras pasirinkimas turint mažesnį vonios kambarį, jos yra montuojamos prie sienos, kampinės dušo kabinos suteikia erdvės jausmą, todėl galėsite mėgautis maudynių procesu ir patogumu. Taip gali galite rinktis dušo kabinas su garso įranga, tad net ir maudantis galėsite klausytis muzikos, o jeigu norite pasijusti kaip mini spa salone, puikiu sprendimu galit tapti  masažines dušo kabinos. 

Tarp dušo kabinos tipų yra kabinos su padėklais arba be jų, interjero dizaineriai pataria rinktis be padėklų, norint sukurti elegancijos jausmą, nors jos sunkiau montuojamos nei kabinos su padėklais.

Dušo kabinų priežiūra

Kaip ir visus kitus įrenginius dušo kabiną reikia prižiūrėti, norint, jog ji ilgiau tarnautų, būtų graži ir išlaikytų savo savybes. Dušo kabinų priežiūra reikalauja pastangų, tačiau žinant keletą patarimų, valymas gali būti lengvesnis. Geriausia valyti dušo kabiną po maudymosi procedūrų, karštis nešvarumus iškelia į paviršių, tad lengviau nuvalyti nešvarumus. Tad jeigu norite, jog nuosėdos nesusidarytų ant Jūsų dušo kabinos stiklų valikliu reikia išvalyti dušo kabiną po kiekvieno maudymosi. Rinkdamiesi dušo kabiną atsižvelkite ir į tai, jog dušo kabina be padėklo yra lengviau prižiūrima, nereikia bandyti iš kampų išvalyti nešvarumų, nes lengva prieiti, tai gali padėti sutrumpinti valymo laiką.

Nr. 21/28