Kaišiadoriečiams.lt pagalba rajono verslininkams – nemokama reklama karantino metu

Lietuvoje įvestas karantinas vieniems verslininkams krauna turtus, o kitus varo į neviltį dėl sustojusios prekybos ar paslaugų teikimo. Ne išimtis ir mūsų rajono verslininkai.

Pravažiavus Kaišiadorių miesto gatvėmis jaučiamas verslo sąstingis. Vieni visai uždarę savo parduotuves laukia karantino pabaigos, kiti skaičiuoja ženkliai smukusias pajamas, dar kiti savo prekybą perkėlė į interneto platybes, kur šiuo metu jokio karantino nėra. O gal tokie išbandymai kaip tik yra „spyris į gerą vietą“ ir puiki pamoka, kaip sustyguoti savo verslą taip, jog daugiau jokie karantinai jam neturėtų įtakos?

Kaišiadoriečiams.lt savo ruoštu nori pagelbėti Kaišiadorių rajono verslininkams ir nusprendė jiems suteikti galimybę nemokamai reklamuoti savo prekes ir paslaugas taip leidžiant apie savo verslus sužinoti kuo didesnei auditorijai. Norėdami reklamuotis mūsų Facebook’o puslapyje Kaišiadoriečiams.lt ir/arba Facebook’o grupėje Kaišiadoriečiams.lt, kurių auditoriją bendrai sudaro virš 35 tūkst.aktyvių narių, susisiekite su mumis el. paštu info@kaisiadorieciams.lt. Laiško antraštėje rašykite „Dėl nemokamos reklamos“. Laiške pridėkite savo verslo/paslaugų nuotrauką ir trumpą aprašymą, kuriais bus pasidalinta Kaišiadoriečiams.lt Facebook’o puslapyje ir/arba grupėje (rašant laišką nepamirškite paminėti, kur norėsite reklamuotis). Taip pat nepamirškite pridėti kontaktų, kaip klientai galėtų su jumis susisiekti.

Kaišiadoriečiams.lt administracija pasilieka teisę vienašališkai nuspręsti talpinti ar netalpinti jūsų reklamas. Ypač jeigu mums kyla įtarimas, kad jūsų reklama gali būti nelegali, įžeidžianti, neetiška, pažeidžianti galiojančius teisės aktus ar pan. Nenorėdami reklama apkrauti savo Facebook sekėjų, reklamos parodymo laikotarpį mes parenkame savo nuožiūra. Vienam verslui talpinama viena reklama, tad labai prašome. Nemokamos reklamos pasiūlymo laikotarpis taip pat ribotas.

Tikimės, kad bent taip galėsime prisidėti prie jūsų verslo gyvavimo šiuo visiems sunkiu metu. Daugiau apie mūsų tinklalapio skaitytojų auditoriją ir kitas reklamos galimybes galite rasti puslapyje reklama Kaišiadoriečiams.lt.

Naujienos iš interneto