Kaišiadorietė keturių vaikų mama nebenori dirbti kitiems ir atidarė savo nuosavą parduotuvę

Kaišiadoriečiai – verslūs žmonės. Tuo mums jau ne kartą teko įsitikinti bendraujant ir rašant straipsnius apie naujus verslus Kaišiadorių rajone bei jų savininkus, kurie, vietoje to, kad dirbtų kažkam kitam ir pildytų jų svajones, patys imasi iniciatyvos ir kuria nuosavą verslą. Juk tikrai yra maloniau būti viršininku sau pačiam ir planuoti savo laiką taip, kaip nori, negu būti priklausomam nuo kitų.

Šį kartą norėtume jums pristatyti Daivą, kuri darbą privačioje kompanijoje iškeitė į savo nuosavo verslo vystymą. Beje, verta paminėti, kad Daiva su vyru augina keturis vaikus, tad norėtume iškart nuraminti visus skeptikus, kurie mano, kad nuosavas verslas ir didelė šeima – nesuderinami dalykai. Viskas įmanoma, jeigu tik yra noro!

Pasiūlymai Jums parduotuvė Kaišiadoryse (9)

Kaip pasakoja pati parduotuvės „Pasiūlymai Jums“ įkūrėja, prekybos srityje ji dirba jau virš 20-ies metų. Pradžioje moteris dirbo samdomą darbą parduotuvėje, vėliau vienoje stambioje kosmetikos kompanijoje dirbo vadybininke, kur teko vadovauti dideliam darbuotojų kolektyvui, organizuoti prezentacijas, mokymus. Vėliau, bandydama atrasti save, Daiva išbandė darbą dar keliose kompanijose, tačiau vis jausdavo, kad kažko trūksta ir „sėdi ne tose rogėse“.

Besilaukdama ketvirtojo vaikelio moteris vis ieškodavo, kuo būtų galima užsiimti, kad pradėti nuosavą verslą ir netektų grįžti dirbti kitiems. Tuomet Daivai viena pažįstama pasiūlė padėti prekiauti jos siūlomomis prekėmis. Moteriai toks darbas visai patiko, tad, pasitarusi su vyru, ji nutarė imtis naujos veiklos ir tapti pati sau viršininke.

Pasiūlymai Jums parduotuvė Kaišiadoryse (7)

„Pradžioje kelis metus dirbome namuose, patys išvežiodavome prekes pirkėjams, bet klientai vis sakydavo, kaip būtų gerai, kad jūsų parduotuvė būtų ir mieste. Ir štai jau greitai bus 2 metai, kaip Kaišiadoryse turime atsidarę savo nuosavą parduotuvę „Pasiūlymai Jums“, esančią Gedimino g. 58/J. Basanavičiau g. 14 gatvių sankirtoje“ – apie savo verslo pradžią pasakoja Daiva.

Paklausta apie prekių asortimentą moteris sako, kad ties viena prekių kategorija neapsiriboja ir vis ieško ką dar naujo galėtų pasiūlyti savo klientams. Tačiau ir šią dieną užsukę į parduotuvę „Pasiūlymai Jums“ pirkėjai čia ras visko – pradedant kokybiškais skalbikliais, gražiais patalynės komplektais, tekstilės gaminiais, rankdarbiais, drabužiais suaugusiems bei vaikams ir baigiant atributika jūsų šventėms. O tiems, kurie ieško išskirtinių dovanų, verslininkė gali pasiūlyti marškinėlių, vaikiškų bodžiukų, kepurėlių, pagalvėlių ar rankšluosčių su jūsų pačių norimais tekstais.

Pasiūlymai Jums parduotuvė Kaišiadoryse (10)

„Artėjant Tėvo dienai pas mus labai populiarios prekės tapo marškinėliai bei kepuraitės su įvairiais užrašais. Todėl, jeigu norite nustebinti savo artimuosius išskirtinėmis dovanomis su jūsų pasirinktais tekstais, maloniai prašome kreiptis – viską aptarsime, suderinsime ir pagaminsime. Dirbame pirmadieniais – penktadieniais nuo 8 val. 30 min. iki 17 val.“ – sako kaišiadorietė verslininkė.

Na, o tie, kurie nespėja atvykti į parduotuvę „Pasiūlymai Jums“, esančią Gedimino g. 54/J. Basanavičiaus g. 14 sankirtoje Kaišiadoryse darbo valandomis, galite apsilankyti internetinėje svetainėje www.pasiulymaijums.lt arba visą prekių asortimentą rasti jau šį šeštadienį Kaišiadoryse vyksiančiame „Paukščių festivalyje“.