Kaišiadorių 208 pėstininkų kuopos kariai savanoriai įkūrė asociaciją ir kviečia prisidėti skiriant 1,2 proc. savo GPM dalies

Krašto apsaugos savanorių pajėgų Kaišiadorių 208 pėstininkų kuopos kariai savanoriai, atsižvelgdami į saugumo situaciją regioje, įkūrė Kaišiadorių krašto gynėjų asociaciją. Tai yra pilietinė savanoriška organizacija.

Pagrindiniai asociacijos veiklos tikslai:

  • vienyti Kaišiadorių krašto profesinės karo tarnybos, aktyvaus rezervo, atsargos ir dimisijos karius bei asmenis prijaučiančius asociacijos vertybėms;
  • nacionalinio, pilietinio ir kultūrinio identiteto puoselėjamas;

Kiekvienai veiklai vykdyti reikalingi finansai, todėl kviečiame prie asociacijos veiklos prisidėti skiriant 1,2 proc. savo jau sumokėtų gyventojų pajamų mokesčio dalies.

Lietuvos įstatymų numatyta tvarka, kiekvienas dirbantysis nuo savo uždirbtų pajamų moka 20 proc. gyventojų pajamų mokestį (GPM). Iš šių dvidešimties procentų, 1,2 proc. kiekvienas dirbantysis gali nukreipti savo nuožiūra ir skirti juos pasirinktam paramos gavėjui, pvz.: paremti mokyklą, darželį, organizaciją globojančią gyvūnus ar kitą norimą asociaciją. Tokiu atveju minėtieji 1,2 procentai GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam paramos gavėjui.

Svarbu nepamiršti, kad šis pasirinkimas – GPM paramos skyrimas – jums nieko nekainuoja. Jei 1,2 % GPM dalies nepaskiriate niekam, pinigai keliauja į bendrą valstybės biudžetą, kaip ir buvo numatyta.

Kaišiadorių krašto gynėjų asociacija, kodas: 306051773

Jeigu turite klausimų ar pasiūlomų rašykite: kaisiadoriukga@gmail.com

Instrukcija, kaip tai galite padaryti, VMI filmuke.