Kaišiadorių–Elektrėnų rinkimų apygardoje išrinkta Seimo narė Silva Lengvinienė pasitraukė iš Laisvės partijos

Seimo narė dr. Silva Lengvinienė pasitraukė iš Laisvės partijos ir prisijungė prie opozicinės Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“. Frakcijos seniūno Sauliaus Skvernelio teigimu, artėjančių rinkimų kontekste S. Lengvinienės, kaip lyderės Kaišiadorių–Elektrėnų regione, prisijungimas sustiprins gyventojų pasitikėjimą Demokratų sąjunga.

„Sprendimas palikti Laisvės partiją nebuvo lengvas, nors brendo jau ilgą laiką. Jos nariai – jauni, iniciatyvūs ir aktyvūs politikai, bet dirbant kartu išryškėjo, kad partijos prioritetas yra didmiesčių gyventojai, o regionai dažnai paliekami nuošalyje. Tarkim, palaikomos sveikatos įstaigų reformos, apribojančios svarbių paslaugų prieinamumą net ir mažesnių savivaldybių centruose, per mažai dėmesio skiriama švietimo iššūkiams spręsti, o frakcijos viduje pristabdomos mano iniciatyvos, atliepiančios vyresnio amžiaus ir mažesniuose miestuose bei kaimuose gyvenančių žmonių problemas. Turiu pažymėti, kad visą šį laiką girdėjau savo rinkėjus, kurie ragino priimti sprendimus ir rinktis labiau regionų gyventojų lūkesčius atliepiančią politinę jėgą. Visa tai įvertinusi ir gerai apgalvojusi nusprendžiau prisijungti prie Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ ir su šia politine jėga dalyvausiu Seimo rinkimuose“, – teigė Seimo narė dr. S. Lengvinienė.

Frakcijos seniūnas S. Skvernelis pabrėžė, kad labai svarbu, jog prie demokratų prisijungia tokia stipri politikė kaip S. Lengvinienė.

„S. Lengvinienė ne tik daug dirba sprendžiant regionų problemas, ji – ypač patyrusi švietimo srities profesionalė, turinti edukologijos daktaro laipsnį ir susipažinusi su daugelio užsienio šalių švietimo sistemomis. Esu tikras, kad politikė, įsiklausanti į kiekvieno žmogaus problemas ir gebanti suburti rezultatyviai dirbančią, kompetentingą komandą, padės mums siekti bendro tikslo – stiprinti visus be išimties Lietuvos regionus ir kurti tokią valstybę, kurioje svarbus kiekvienas žmogus“, – sakė S. Skvernelis.