Kaišiadorių kriminalai. Policijos įvykių suvestinė spalio 6-10 d.

Vagystė

2016-10-06, apie 18 val. 30 min., pilietė, gimusi 1962 m., atvykusi į negyvenamą sodybą, esančią Kmitų kaime, Paparčių sen., Kaišiadorių r., pastebėjo, kad yra išlaužtas namo langas, viduje viskas išvartyta. Taip pat išlaužtas ūkinio pastato užraktas. Iš ūkinio pastato dingo akumuliatorinis suktukas „Makita“ su pakrovėju, siaurapjūklis. Iš namo dingę įvairūs juvelyriniai dirbiniai bei euro monetos. Padarytos žalos dydis tikslinamas. Turtas nedraustas, signalizacija neįrengta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spintoje rastas lavonas

2016-10-06, 12 val. 48 min., Dovainonių kaime, Kaišiadorių r., savo gyvenamojo namo kambaryje, spintoje, rastas pasikorusio piliečio, gimusio 1953 m., lavonas be matomų smurto žymių. Paskirta užduotis atlikti objektų tyrimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Politiniai „žaidimai“

2016-10-06, 9 val. 20 min., gauta informacija, kad šalia Regitros yra reklaminis stendas su seimo nario Manto Adamėno priešrinkimine reklama. Iš po nakties pastebėta, kad reklama yra stipriai iš abiejų pusių apipaišyta. Atliekamas aplinkybių patikslinimas.

Dar šiek tiek politinių „žaidimų“

2016-10-06, gauti pranešimai, kad įvairiose Kaišiadorių rajono vietose, skelbimų lentose, iškabinti seimo nario Manto Adomėno tikrovės neatitinkantys, šmeižiantys plakatai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Alkoholio pasekmės

2016-10-08, apie 21 val., gautas pilietės, gimusios 1965 m., gyvenančios Pravieniškių II k., Kaišiadorių r., pranešimas, kad sugyventinis, būdamas neblaivus (nustatytas 2,52 promilių girtumas), trenkė ranka jai į veidą tokiu būdu sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Apvogė kepsninę

2016-10-08, apie 6 val. 50 min., gautas darbuotojos pranešimas, kad Kaišiadorių vartotojų kooperatyvo kepsninės, esančios Kaišiadorių mieste, išdaužtas pastato lango stiklo paketas, išdaužtas katilinės lango stiklas ir pastato viduje, prekybinėje salėje, pasigesta kasos aparato, kuriame buvo 236,37 eurų, įvairių rūšių alkoholinių gėrimų ir įvairių rūšių cigarečių. Pavogtų daiktų tikslesni duomenys ir padarytos žalos dydis nustatinėjamas. Pastatas signalizuotas,  turtas draustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena vagystė

2016-10-08, apie 11 val. 30 min., pilietis, gimęs 1943 m., gyvenantis Kauno mieste, atvykęs į jam priklausantį žemės sklypą, esantį Karsakų k., Žaslių sen., Kaišiadorių r. sav. rado išlaužtas vasarnamio duris, pavogtus du plastikinius langus su apsauginėmis žaliuzėmis, sugadintus, sulaužytus viduje esančius daiktus, išlaužtą garažo durų vidinę spyną ir pasigedo vasarnamyje, garaže bei kieme buvusių įvairių namų apyvokos ir kitų daiktų. Padaryta 2028 eurų turtinė žala. Turtas nedraustas, nesignalizuotas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto