Kaišiadorių kriminalai. Rugsėjo 15-18 d. policijos įvykių suvestinė

Grasino susidorojimu

2016-09-15, apie 23 val. 30 min., pilietei su sugyventiniu būnant namuose, Pravieniškių II kaime, Pravieniškių sen., Kaišiadorių r., paskambino buvęs vyras, kuris grasino susidoroti ir grasino, kad ji praras savo sūnų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Įsilaužė į laikraščio „Atspindžiai“ redakciją

Laikotarpyje nuo 2016-09-15 apie 18 val. iki 2016-09-16 apie 7 val. 50 min. buvo įsibrauta į UAB „Emduva“ (laikraščio „Atspindžiai“ redakcija), Gedimino g., Kaišiadoryse, esančias patalpas. Iš patalpų buvo pavogti keturi kompiuteriai su juose esančia programine įranga, du monitoriai. Pirminiais duomenimis įmonei padaryta turtinės žalos už 2900 eurų. Patalpos nesignalizuotos. Turtas draustas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Užfiksavo vagį

2016-09-17, apie vidurnaktį, pilietis, gimęs 1960 m., gyvenantis Stasiūnų k., Žiežmarių apyl. sen., Kaišiadorių r., būdamas namuose, pastebėjo, kad vaizdo registratoriumi, kuris pastatytas jo negyvenamajame sodo namelyje, kieme užfiksuotas asmuo, dėvintis kaukę ir vaikštantis aplink sodo namelį. Nuvykus minėtu adresu pastebėta, kad išlaužtas sodo namelio langas ir iš sodo namelio pavogta pinigai, akumuliatorinis grąžtas, akumuliatorinis grąžtas su akumuliatorių įkrovikliu, buteliai įvairios degtinės, DVD grotuvas, kampinis šlifuoklis su dėže ir priedais bei kiti smulkūs daiktai. Turtas nedraustas, signalizacijos nėra. Padarytos turtinės žalos dydis nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas pasikoręs

2016-09-17, apie 12 val. 15 min., rastas pasikorusio piliečio, gimusio 1950 m., gyvenančio Gudienos k., Kaišiadorių r., lavonas. Skirta užduotis atlikti objekto tyrimą. Palaikai išgabenti į VTMT Kauno skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirė greitosios automobilyje

2016-09-18, 18 val. 18 min., Kaišiadorių Greitosios medicinos pagalbos stoties automobilyje mirė, vežama dėl sutrikusio širdies darbo iš Livintų k., Kaišiadorių r., pilietė, gimusi 1922 m. Moteris sirgo širdies ligomis. Ant moters smurto žymių nestebima. Skirtas užduotis atlikti objekto tyrimą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dar viena mirtis greitosios automobilyje

2016-09-18, apie 21 val., kelyje Stoniava-Žiežmariai, Kaišiadorių rajone, 1-ame kilometre, vežamas į Kaišiadorių r. ligoninę mirė pilietis, gimęs 1968 m., gyvenantis Stoniavos kaime, Kaišiadorių r. Lavonas be išorinių smurto požymių. Palaikai nugabenti į Kauno m. morgą mirties priežasčiai nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaišiadorių r. PK inf.