Kaišiadorių ligoninėje COVID-19 serga 22 darbuotojai: vidutinio sunkumo COVID-19 sergantys pacientai gydomi ir Kaišiadorių ligoninėje

Daugėjant susirgimų COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), Kaišiadorių rajono gyventojai, sergantys vidutine šios ligos forma, kuriems reikalingas stacionarinis gydymas, bus vežami į kitas gydymo  įstaigas, klinikas tik tuo atveju, jeigu nebus laisvų vietų VšĮ Kaišiadorių  ligoninėje.

Ligoninėje įsteigtame 10 vietų COVID-19 poskyryje šiuo metu gydoma 13 pacientų, karščiuojančių priėmimo skyrius taip pat yra visiškai užpildytas. Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje gydoma 12, o vidaus ligų skyriuje – 4 pacientai, sergantys COVID-19 liga.

VšĮ Kaišiadorių ligoninėje iš dalies neteikiamos reanimacijos, traumatologijos paslaugos, visai neteikiamos vaikų ligų stacionarinės paslaugos ir visiškai sustabdytos fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugos. Gruodžio 9 d. duomenimis, Kaišiadorių ligoninėje COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) serga 22 darbuotojai, dar 25 yra saviizoliacijoje. Darbuotojų rezervo nėra, visas personalas dirba didesniu krūviu.

Viso Kaišiadorių ligoninės atskirame pastate įrengta 10 lovų COVID-19 sergantiems pacientams, visose 10 lovų paruoštas deguonies tiekimas. Be to, ligoninė turėtų galimybę karščiuojantiems ir COVID-19 sergantiems pacientams skirtų lovų skaičių didinti iki 30-ties, tačiau tam įgyvendinti trūksta personalo. Taip pat ligoninė iš viso turi 4 DPV aparatus (2 iš jų įsigijo šiais metais). Iki šiol Kaišiadorių ligoninėje nebuvo teikiamos infekcinių ligų gydymo paslaugos, todėl nebuvo ir gydytojo infektologo etato. Iš visų COVID-19 poskyryje gydomų pacientų 7 yra Strėvininkų globos namų gyventojai.

Kadangi šiuo metu ligoninėje jau gydomi COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergantys asmenys, todėl dėl nuotolinio gydytojo infektologo paslaugų teikimo yra sudaryta sutartį su LSMUL Kauno ligoninėje dirbančiu infektologu.

Dėl protrūkio Strėvininkų globos namuose Kaišiadorių ligoninėje yra sudaryta mobili gydytojo komanda, pacientų būklės įvertinimui vietoje. Ši paslauga bus teikiama gavus šeimos gydytojo siuntimą dėl globotiniems pacientams stacionarinių paslaugų teikimo reikalingumo įvertinimo.

Naujienos iš interneto