Kaišiadorių r. PK darbuotojai atsisveikino su Veiklos skyriaus viršininke Ramune Žalnieriūniene

Penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato darbuotojai atsisveikino su Veiklos skyriaus viršininke Ramune Žalnieriūniene, kuri  tolimesnę tarnybą tęs Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 3-ojo skyriuje.

Kaišiadorių r. PK viršininkas Ramūnas Grigonis padėkojo Ramunei už gerai atliktus darbus, už išdirbtus aštuonerius metus Kaišiadorių r. PK, įteikė padėką už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, padovanojo gėlių bei sieninį laikrodį. Kaišiadorių r. PK darbuotojai įteikė Ramunei gėles bei atminimo dovanas.

Ramunė Žalnieriūnienė

Yra kažkas, ko mes negalime suprasti. Gal tai likimas, gal tai tiesiog gyvenimas viską dėlioja. Kiekvieno žmogaus gyvenime ateina diena, kai laikas paspausti ranką, išgerti kartu paskutinį puodelį kavos, atsisveikinti ir plaukti tolyn. Atversti naują baltą lapą ir pradėti iš naujo rašyti žodžius.

Kaišiadorių r. PK kolektyvas linkėjo Ramunei išeinant, pasiimti kartu tik geriausias akimirkas ir pačius maloniausius prisiminimus.

Kaišiadorių r. PK informacija

Naujienos iš interneto