Kaišiadorių rajone apsivertė automobilis su 5 asmenimis

Liepos 6 dieną, 19 val. 55 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Triliškių kaime, Triliškių gatvėje nuo kelio nuvažiavo automobilis, viena moteris negali išlipti.

Atvykus specialiosioms tarnyboms nuo kelio buvo nuvažiavęs ir ant šono apvirtęs lengvasis automobilis „Mini Cooper“. Prispaustų žmonių nebuvo. Automobilio vairuotoja važiavo su keturiais savo nepilnamečiais vaikais. Laimei, vaikams medikų pagalbos neprireikė, o vairuotoja po greitosios pagalbos medikų apžiūros taip pat palikta gydytis ambulatoriškai. Ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorių ir atvertė jį ant šono.

Prieš tai, 18 val. 40 min., ugniagesiai sulaukė pranešimo iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadoriyse, Vytauto Didžiojo ir Žaslių gatvių sankirtoje, po eismo įvykio kelyje yra išsilieję tepalai.

Atvykus gelbėtojams 100 mplote buvo naftos dėmės. Automobilis, iš kurio galimai išbėgo teršalai, buvo pasišalinęs iš eismo įvykio vietos. Ugniagesiai dispergatoriumi nupurškė užterštą kelio dalį ir nuvalė duženas.