Kaišiadorių rajone įsikūrė dar viena saugios kaimynystės grupė

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato pareigūnai džiaugiasi – Kaišiadorių r., Rumšiškių sen., įsikūrė dar viena saugi kaimynystės grupė. Dovainonių kaime įsikūrusios sodų bendrijos „Šilas“ gyventojai susibūrė į saugios kaimynystės grupę, kurios koordinatoriumi išrinktas S. Čeidas. Nuolat vyksta aktyvus bendradarbiavimas tarp policijos, Rumšiškių seniūnijos ir SB „Šilas“ bendruomenės, su pirmininke, besirūpinančia savo bendruomenės saugumu, priešakyje.

Norint, kad efektyviai veiktų saugios kaimynystės grupė, būtinas bendradarbiavimas tarp saugios kaimynystės grupės narių, grupės koordinatoriaus ir policijos, kuri tarpininkauja bei bendradarbiauja su kitomis institucijomis ir gali patarti, padėti spręsti saugios aplinkos problemas.

Jei kažkas sukėlė Jūsų įtarimą, niekada negalvokite, kad kas nors kitas jau paskambino policijos pareigūnams. Tai yra Jūsų kaimynystė ir Jūs privalote nedelsdamas veikti. Geriausia ir pigiausia apsauga – kaimynų bendravimas. Atminkite, kad vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiau. Saugi kaimynystė – tai Jūsų ir kaimynų bendradarbiavimas, padedant policijai ir kitoms institucijoms bei stiprinant saugumą Jūsų gyvenamojoje vietovėje.

Saugios kaimynystės grupių teritorijos matomose pastatų vietose (ant langų, laiptinės durų ar skelbimų stendų) pažymimos specialiais lipdukais, kurie informuoja potencialius pažeidėjus, kad namą ir kiemą saugo vieningi ir budrūs kaimynai.

Nuo 2010 m. Kaišiadorių rajone veikia 29 saugios kaimynystės grupės, daugiausia, net devynios, jų susikūrusių yra Rumšiškių seniūnijoje. Tik bendrų pastangų dėka gyvensime saugiau.

Naujienos iš interneto