Kaišiadorių rajone įsikūrusi ramybės oazė neatsigina norinčiųjų joje pailsėti

Pavargę nuo kasdienių darbų ir miesto šurmulio žmonės dažnai ieško vietų, kur galėtų pailsėti ar ramiai praleisti laiką dviese. Vieni renkasi Lietuvos pajūrio kurortus, keliones į užsienį, kiti – viešbučius. Tačiau, ar kada nors svajojote apie prabangų poilsį dviese, kur jūsų poilsio nedrumstų miesto šurmulys ir kiti gyventojai? Tokią galimybę suteikia Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Visginų kaime, gamtos apsuptyje įsikūręs „Atokampis Boutique SPA & Resort“.

Atokampis Boutique SPA & Resort“ – tai šeimos verslas, kurio idėja gimė dar 2009 metais. Pavargę nuo kasdienybės, miesto šurmulio, pilkumo bei pastovaus bėgimo, Vidmanto Piraičio, UAB „Atokampis“ direktoriaus tėvai, nusprendė išsikelti kuo atokiau nuo miesto rutinos. Čia, Kaišiadorių rajone, jie atrado nuostabų gamtos kampelį, kuriame galima pailsėti.

Po kelerių metų jie nusprendė, kad tokia nuostabia aplinka reikia pasidalinti ir su kitais žmonėmis. Todėl ir gimė idėja atidaryti Atokampio namelį dviems. Metams bėgant ir klientų ratui didėjant, atsirado noras padidinti paslaugų spektrą.

Jau nuo 2017 metų pradžios buvo atidarytas SPA centras, kuriame dirba profesionalūs SPA specialistai, taip pat, šeimos nariai. Nuo pat pirmųjų dienų SPA paslaugos tapo itin populiarios.

2018-ųjų metų vasarą, augant klientų skaičiui, buvo atidarytas dar vienas Atokampio namelis dviems. Plėsdami apgyvendinimo namelių skaičių, „Atokampis Boutique SPA & Resort“ savininkai, laikosi pagrindinės savo idėjos – privatus poilsis dviems, be pašalinių žmonių bei triukšmo.

Toliau augant norinčiųjų pailsėti šioje ramybės oazėje asmenų skaičiui, 2019-ųjų metų vasaros pabaigoje buvo atidarytas jau trečiasis apgyvendinimo namelis dviems. „Vakarinis namelis tai erdviausias, daugiausiai privatumo turintis namelis, kurio terasoje galima mėgautis ne tik ofūro vonia, bet ir kabančiu tinklu virš skardžio“ – sako V. Piraitis.

Poilsis „Atokampis Boutique SPA & Resort“ yra išskirtinis tuo, kad aplink nėra kitų poilsiautojų ar namų, lankytojus pasitinka ne tik gamtos apsuptis, bet ir norimos SPA procedūros, kurias kvalifikuoti specialistai atlieka vietoje: aromatine ofūro vonia galima mėgautis čia pat namelio terasoje. Taip pat galima plaukioti eko baseine – tai tarsi mažas ežeras su savo augmenija ir ekosistema, tad jame gali maudytis net ir alergiški žmonės. Sodyboje esančioje SPA zonoje atliekami pageidaujami masažai ir kitos SPA procedūros. Ir visa tai – ne viešbutyje, ne SPA centre, bet individualiai jums sukurtoje privatumą saugančioje oazėje, kur galima mėgautis ramybe ir lankytojams skiriamu individualiu specialistų dėmesiu.