Paryčiais Kaišiadorių rajone kilusiame gaisre žuvo žmogus (foto)

Spalio 9-ios ankstų rytą, 4 val. 41 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Rumšiškių seniūnijoje, Karčiupio kaime, Pušyno gatvėje dega namas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos gausios ugniagesių pajėgos – viso, net 8 gaisriniai automobiliai ir 24 ugniagesiai gelbėtojai. Atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega mūrinis (10×8 m. dydžio) dviejų aukštų namas su palėpe.

Vanduo į gaisravietę buvo tiekiamas magistraline linija iš dirbtinio vandens telkinio esančio už maždaug 50 metrų. Gaisro gesinimo metu iš antro aukšto buto išnešti du propano dujų balionai, atjungtos į pirmo aukšto butą atvestos gamtinės dujos, skydinėje atjungta namo elektra. Deja, bet aukų šį kartą nepavyko išvengti. Namo palėpėje rastas sudegusio vyro, gimusio 1940 m., kūnas.

Panaudojus 3 B tipo vandens švirkštus ir 50 tonų vandens gaisras buvo užgesintas. Gaisro gesinimui buvo sudarytos net 5 ugniagesių gelbėtojų grandys su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kuriose dirbo 10 gelbėtojų. Šie ugniagesiai pačiame gaisro įkarštyje su kvėpavimo aparatais dirbo net po pusantros valandos. Gaisras buvo likviduotas 5 val. 43 min.

Gaisro metu nudegė šlaitinis pastato stogas, kuris buvo dengtas šiferiu, išdegė antrame aukšte buvę du kambariai ir du antro aukšto kambariai aprūko bei buvo sulieti vandeniu. Pirmo aukšto buto kambariai tik sulieti vandeniu. 7 val. 30 min. gaisravietėje prasidėjo baigiamieji darbai.