Kaišiadorių rajone, sudegus namui, šeimai su mažamečiai vaikais reikalinga pagalba

Kaišiadoriečiams.lt gavo moters pagalbos prašymą, kuriuo prašoma pagelbėti be pastogės likusią moters sesers šeimą su dviem mažamečiais vaikais.

Vasario 26 dieną, 10 val. 47 min., Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 buvo gautas pranešimas apie tai, kad Kaišiadorių rajono savivaldybėje, Rumšiškių seniūnijoje, Salomiškio kaime, Gulbynės gatvėje, atvira liepsna dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą nedelsiant buvo išsiųstos Kaišiadorių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija perduota ir greitosios medicinos pagalbos stočiai. Atvykus pirmosioms gelbėtojų pajėgoms buvo paprašyta atsiųsti dar vieną ugniagesių autocisterną.

Atvykus ugniagesiams gelbėtojams namas jau degė atvira liepsna. Pamainos vado nurodymu buvo papildomai išsiųsta dar viena ugniagesių autocisterna iš Kruonio. Vanduo į gaisravietę buvo vežiojamas iš už 3,5 km esančių vandenviečių. Gaisro metu namas sudegė visiškai. Užgesinus gaisrą viduje buvo rastas negyvas šuo. Ugniagesiams gelbėtojams pavyko išgelbėtas už 5 m esantį ūkinį pastatą. Sudegęs namas buvo 9×5 m dydžio, 1 aukšto, karkasinis, medinis, stogas dengtas šiferiu, tad liepsnos plito ypač greitai.

Kaip mums rašė pagalbos savo sesers šeimai prašanti moteris, šeimai labiausiai reikalinga finansinė parama. Šeima negerianti, turi du mažamečius vaikus (3 metukų berniuką ir 9 metukų mergaitę), sesuo turi negalią, vyras dirba sezoninius darbus. Kol kas šeima glaudžiasi pas giminaičius, nes socialinio būsto dar nėra gavę. Drabužių ir higienos priemonių šeimai jau daug kas suaukojo, tad dabar šeimai labiausiai reikalinga finansinė parama.

Asmenis, galinčiu ir norinčiu padėti šiai šeimai, prašome kreiptis tel. 8-672 52 902 (Jurgita).

Paremti finansiškai galite pervesdami lėšas:

Jurgita Bubinaitė, LT23 7044 0004 2261 6853 (SEB bankas)

Naujienos iš interneto