Kaišiadorių rajone vykdyta priemonė dėl neteisėto narkotinių medžiagų vartojimo

Siekiant suaktyvinti policijos veiklą, išaiškinant ir užkardant veikas susijusias su narkotinių medžiagų platinimu ir vartojimu Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kaišiadorių r. PK) prižiūrimoje teritorijoje, nuo 2016-11-21 iki 2016-11-28 buvo vykdomi trys tikslinai reidai Kaišiadorių mieste, Žiežmarių miestelyje bei Žaslių ir Rumšiškių seniūnijų teritorijose.

Vykdytos priemonės metu, skirtingu paros metu, buvo atliekami patikrinimai labiausiai tikėtinose jaunimo susibūrimo vietose, mokymo įstaigų, kavinių bei barų prieigose.

Priemonės vykdymo metu buvo patikrinti 7 asmenys dėl galimai neteisėto narkotinių medžiagų vartojimo. Nustatyti trys pažeidimai dėl kurių pradėtos administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos pagal LR ATPK 44 str. 2 d. (narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo arba asmenų, sulaikytų už administracinių teisės pažeidimų (išskyrus teisės pažeidimus, numatytus šio kodekso 126 straipsnio ketvirtojoje ir šeštojoje dalyse ir 129 straipsnyje) padarymą ir įtariamų apsvaigus nuo narkotinių ar psichotropinių medžiagų, apsvaigimo patikrinimo vengimas, užtraukia baudą iki vieno šimto keturiasdešimt keturių eurų).

Kaišiadorių r. PK inf.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto