Kaišiadorių rajone žemės mirtinai prispaudė žmogų (video)

Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja, kad rugsėjo 13 dieną, 13 val. 35 min., buvo gautas ekskavatorininko pranešimas, jog Kaišiadorių rajone, Žiežmarių apylinkės seniūnijoje, Medinių Strėvininkų kaime, laukuose, vykdant melioracijos kasimo darbus molingas gruntas užgriuvo darbininką. Į nelaimės vietą buvo išsiųstos net keturi ugniagesių gelbėtojų ekipažai – du iš Kaišiadorių, Gudienos ir Žiežmarių. Į nelaimės vietą taip pat atvyko policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Pirmieji ugniagesiai gelbėtojai nelaimės vietoje buvo jau po 7 minučių. Pradžioje, pasak pačių ugniagesių gelbėtojų, net nebuvo aiški tiksli vieta, nes žmogaus po žemėmis visiškai nesimatė. Apie 5 m² plote atkasant žemes kastuvais 2 m gylyje pasirodė žmogaus kūnas. Atkasus iki pusės, nesąmoningos būklės nukentėjusiajam buvo atliekamas dirbtinis kvėpavimas ir širdies masažas. Atkasant žmogų teko panaudoti net ekskavatorių, nes toje vietoje žemės buvo labai molingos ir sunkios.

Atkastas ir iškeltas žmogus dar ilgą laiką buvo gaivinamas medikų ir ugniagesių gelbėtojų, bet, deja, 14 val. 17 min. buvo konstatuota 1977 m. gimusio vyro mirtis. Įvykis tiriamas.