Kaišiadorių senjorai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Darom 2019“

Šiemet – jau dvyliktoji pilietinė, visas amžiaus grupes suburianti iniciatyva „Darom 2019“ vyko ir Kaišiadoryse. Balandžio 25 d. popietę Savivaldybės aikštėje būriavosi Kaišiadorių TAU studentai kilniam tikslui – aplinkos tvarkymui. Į pavasarinę akciją atėjo per 30 senjorų, puikiai nusiteikusių, nešinų darbo įrankiais, pasiruošusių darbuotis Kaišiadorių krašto vardan. Dalyviai tvarkė iš anksto parinktą miesto teritoriją – žaliąjį plotą prie geležinkelio, Tremties kelio pradžios paminklo aplinką, kurias pasiūlė Kaišiadorių miesto seniūnija.

Nors kiekvienais metais mieste yra vis mažiau šiukšlių, tačiau dar atsiranda, tai šakų, tai plastikinių daiktų ir net automobilių padangų. Jų, pasirodo, galima rasti ne tik pakelėse, pamiškėse, pievose, prie konteinerių, bet ir miesto centre. Senjoras Domas R.  jų atrado talkos metu.

Talkininkai gražino aplinką, kruopščiai sutvarkė, apravėjo ir pasirūpino šviežių gėlių vainiku, kurį padėjo prie Kaišiadorių tremties kelio pradžios paminklo, uždegė žvakeles.

Po aplinkos tvarkymo darbų Kaišiadorių TAU tarybos nariai visus talkininkus pavaišino gaiviais vaisvandeniais, o Algis K. dar gerai išsilaikusiais obuoliais savo sodo. Draugiškai pasišnekučiavę TAU studentai pažadėjo vieni kitiems susitikti paskutinėje šių studijų metų paskaitoje ir kupini puikios nuotaikos, išsiskirstė vėl pasiruošę dalyvauti miesto gražinime.

Gitana Valkavičienė
Kaišiadorių trečiojo amžiaus universiteto administratorė

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto