Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras Varšuvoje vykusioje parodoje kvietė aplankyti mūsų Kaišiadorių rajoną

Intensyvaus turizmo sezonas po truputėlį eina į pabaigą, bet tai nereiškia, kad baigiasi turizmo darbai. Jie tampa kiek kitokie. Prasideda turizmo parodų metas, siūlantis pristatyti keliavimo galimybes įvairiose vietovėse.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras nelieka nuošalyje ir tęsia rajono pristatymą Europos valstybėse vykstančiose turizmo parodose, kviesdamas įvairių kraštų keliautojus apsilankyti mūsų rajone. Spalio 19-21 dienomis Lenkijos sostinės Varšuvos parodų centre PTAK vyko tarptautinė turizmo paroda World Travel Show. Parodą aplankė virš 45000 klientų, dalyvavo 502 turizmo atstovai, iš jų – 206 užsienio turizmo atstovai, tarp kurių buvome ir mes.

Renginiui buvo parengtas leidinys lenkų kalba, kad mūsų kaimynai galėtų gimtąja kalba susipažinti su Kaišiadorių rajonu ir jo siūlomomis turizmo galimybėmis. Leidinys ir Kaišiadorių rajono turistinis žemėlapis patiko parodos lankytojams dėl informacijos pateikimo konkretumo ir išsamumo. Akcentavome gražią savo rajono gamtą, palaimintojo Teofiliaus Matulionio atminimą, kitus mūsų rajono išskirtinius dalykus. Kadangi dirbome viename stende drauge su Kauno regiono plėtros agentūros, Kėdainių, Raseinių ir Šiluvos kolegomis, tai stende apsilankę keliautojai galėjo susidaryti pakankamai išsamų įspūdį apie viso regiono turizmo galimybes.

Klausimų sulaukėme apie religinį turizmą, dviračių takus, kempingus, galimybę nakvoti po atviru dangumi, kulinarinį paveldą. Užduoti klausimai patvirtino bendrąsias pastarųjų metų turizmo tendencijas: vis daugiau keliautojų nori keliauti neskubėdami, ieško kuo mažiau paliestos gamtos ir ramybės.

Renginio metu buvome pakviesti dalyvauti kitais metais Lenkijoje organizuojamose parodose.

Artimiausia paroda, kurioje bus pristatomos mūsų rajono turizmo galimybės ir perspektyvos, bus ADVENTUR 2019. Renginys vyks EXPO parodų rūmuose Vilniuje 2019 m. sausio 25-27 dienomis. Lauksime Jūsų Lietuvos sostinėje!

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro
Turizmo vadybininkas Aurelijus Balčiūnas