Kaišiadorių ugniagesiai skubėjo gelbėti 2 metukų mergaitę

Šį savaitgalį Kaišiadorių ugniagesiai gelbėtojai neturėjo laiko atsikvėpti. Nors didesnių gaisrų, laimei, ir nebuvo, tačiau iškvietimų į mažesnius įvykius netrūko.

Spalio 20 dienos rytą, 9 val. 1 min., buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, kelyje A1, Klaipėda – Vilnius 236 km, reikia surinkti tepalą po eismo įvykio. Atvykus gelbėtojams automobilis Audi A6“ buvo nulėkęs nuo kelio ir atsitrenkęs į betoninę pralaidą. Iš automobilio apie 1 m² plote buvo išsiliejęs tepalas. Laimei, prispaustų ir nukentėjusių asmenų nebuvo. Gelbėtojai surinko apie 10 litrų tepalo ir vandens mišinio, nuo važiuojamosios kelio dalies nušlavė duženas. Automobilį iš griovio ištraukė techninė pagalba.

Praėjus keliasdešimt minučių, 9 val. 46 min., gautas dar vienas pranešimas, kad automagistralėje A1, Kaunas – Vilnius 242 km, iš automobilio rūksta dūmai. Atvykus į nurodytą vietą iš automobilio „Toyota“ variklio skyriaus rūko dūmai. Gelbėtojai atjungė automobilio akumuliatorius. Variklio skyriuje svilo elektros instaliacija. Panaudojus miltelinį gesintuvą laidai buvo užgesinti. Gaisro metu aprūko variklio skyrius.

Tos pačios dienos vakarą, 17 val. 46 min., gautas pranešimas iš greitosios medicininės pagalbos ekipažo, kad Kaišiadoryse, Gedimino g. 90, reikalinga pagalba išnešti ligonę. Atvykę ugniagesiai ligonę išnešė ir perdavė medikams.

Vos po 3 min. gautas dar vienas pranešimas, kad Gedimino g. 99 name ugniagesių pagalbos prireikė mažametei mergaite. Vos per minutę atskubėjusius ugniagesiams paaiškėjo, kad 2 metukų mergaitė užstrigo užsikabinusi ant kaklo tualeto dangtį. Ugniagesiai sėkmingai nuėmė jį nuo mergaitės kaklo.

Tą pačią dieną taip pat buvo autas pranešimas, kad Palomenės seniūnijoje, Lomenių kaime dega laužas. Laužą deginę asmenys buvo įspėti. Laužas užgesintas.

Dar vienas pranešimas apie deginamą laužą gautas iš Gudzenkos kaimo. Pranešėjas pranešė, kad kaimynas gale tvarto degina laužą, daug dūmų. Paaiškėjo, kad prižiūrint 0,5 m² plote buvo deginamos gamtinės atliekos. Ugniagesiai pabudėjo, kol laužas sudegė.

Spalio 21 dienos popietę, 14 val. 4 min., ugniagesių pagalbos vėl prireikė GMP medikams. Jie pranešė, kad iš Gedimino g. 117 namo reikalinga pagalba išnešti sunkiasvorį ligonį. Atvykę gelbėtojai sunkiasvorį ligonį padėjo išnešti.