Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijoje vyko „Diena už mokyklos garbę“

Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija turi gražią tradiciją – kasmet lapkričio 22 dieną rengti „Diena už mokyklos garbę“ šventę.

Progimnazijos garbė – kiekvieno progimnazijos bendruomenės nario indėlis. Šventės metu padėkos sulaukė labiausiai šiais metais nusipelnę mokytojai ir mokiniai. Jie buvo pagerbti už gerą darbą ir už gerus mokymosi rezultatus.

Siekdami, kad kiekvienas turėtų galimybę dalyvauti šventėje „Diena už mokyklos garbę“, progimnazijos bendruomenė organizavo vaizdo pasisakymų konkursą „Progimnazija – gera mokykla“, nuotraukų konkursą „Stop kadras“ 1 – 8 klasių mokiniams ir mokinių tėvų minčių lietų apie progimnaziją „Žinutė mokyklai“. Draugiškai pozuoti prieš foto objektyvą ar filmuotis norinčių netrūko ir mokyklos istorijos foto bankas pasipildė dideliu pluoštu gražių ir draugiškų nuotraukų, bei įdomiais, motyvuotais mokinių pasisakymais, kad progimnazija yra gera mokykla.

Noriu pasidžiaugti, kaip 1 B klasės mokinės mama, kad mūsų klasė taip pat dalyvavo „Stop kadras“ – gražiausia akimirka mokykloje ir laimėjo nominaciją, gavo padėkos raštą. Dėkoju mokytojai Linai Alionienei, nes ji padėjo įamžinti šį kadrą.

Pasak progimnazijos direktorės Jolitos Morkūnaitės, ši šventė yra puiki proga padėkoti šauniausiems moksleiviams, jų mokytojoms, tėveliams ir globėjams. Kasmet scenoje matome tuos pačius mokinius, kol jie palieka mokyklą. Direktorė palinkėjo visiems sėkmės, kad ir kiti pabandytų dalyvauti įvairiuose konkursuose, renginiuose, juk negabių mokinių nėra, yra tik dar neatradę savo gebėjimų.

Žydronė Paškevičienė
1 B klasės mokinės Skaistės Paškevičiūtės mama

Naujienos iš interneto