Kaišiadoryse atidaryta nauja „Maxima X“ parduotuvė

Šiandien, spalio 27 d., Kaišiadoryse atidaryta nauja „Maxima X“ parduotuvė. Nors tai mažiausio formato tinklo parduotuvė, į jos statybas ir įrengimą bendrovė „Maxima LT“ investavo beveik 300 tūkst. eurų. Nauja „Maxima X“ duris atvėrė vietoje netoliese veikusios tokio pat formato parduotuvės ir šiuo metu yra vienintelė tinklo parduotuvė šiame mieste.

„Įgyvendindami tinklo plėtros planus, naujai atidaromose ir atnaujinamose parduotuvėse pritaikėme ir naują prekybos salės suplanavimo modelį, kuris leidžia suvienodinti to paties formato parduotuvių išdėstymą ir taip palengvinti apsipirkimą mūsų klientams. Dėl to priėmėme strateginį sprendimą vietoje anksčiau Kaišiadoryse veikusios mažesnės „Maximos“ atidaryti naują – erdvesnę ir patogesnę mūsų pirkėjams. Nauja parduotuvė įsikūrė visai netoliese buvusios senosios, į ją dirbti buvo perkeltas ir visas parduotuvės kolektyvas“, – sakė „Maxima LT“ generalinis direktorius Žydrūnas Valkeris.

nauja-maxima-kaisiadoryse-3

Naujoje, 550 kv. m prekybinio ploto parduotuvėje, pirkėjai kasdien ras šviežios mėsos, vaisių ir daržovių, pieno ir duonos produktų. Naujas prekybos salės suplanavimas leis pirkėjams greičiau ir paprasčiau rasti jiems reikalingas prekes bei greitai ir patogiai apsipirkti.

Parduotuvės atidarymo proga pirmieji jos lankytojai vaišinami karšta kava, arbata bei kruasanais. Iki spalio 30 d. jų lauks ir specialios atidarymo nuolaidos iki 40 proc.

Šį rudenį „Maxima LT“ pradėjo intensyviausią šių metų plėtros etapą, kuris tęsis iki metų pabaigos. Skaičiuojama, kad metų pabaigoje, investicijų suma skirta 2016 metų plėtrai sieks 34 mln. eurų.

nauja-maxima-kaisiadoryse-2

Šiandieną duris taip pat atveria ir atnaujinta 2705 kv. m ploto „Maxima XX“ parduotuvė Panevėžyje. Į šios parduotuvės atnaujinimą bendrovė investavo beveik 2,3 mln. eurų. Joje padidintas šviežio maisto asortimentas, pirkėjų lauks vietoje kepami duonos gaminiai, įrengtos savitarnos kasos.

Šiuo metu Lietuvoje veikia 240 „Maxima“ parduotuvių, kuriose dirba daugiau nei 16 tūkst. darbuotojų ir kasdien apsilanko daugiau nei 550 tūkst. pirkėjų. Prekybos tinklas „Maxima“, Lietuvos vartotojų nuomone, yra geriausias kokybės pavyzdys ir simbolis vertinant Lietuvos rinkoje siūlomus produktus bei paslaugas. Tai parodė šiemet nepriklausomos Šveicarijos tyrimų bendrovės „International Certification Association“ (ICERTIAS) atliktas rinkos tyrimas „QUDAL – QUality meDAL“.