Kaišiadoryse lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministras

Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi LR socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, LR seimo narė Laimutė Matkevičienė bei LR seimo narys, Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkas Algirdas Sysas, LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėjai.

Šiame susitikime Kaišiadorių rajono savivaldybės vadovai: Savivaldybės meras Vytenis Tomkus, jo pavaduotojas Algimantas Janavičius, Administracijos direktorius Česlovas Neviera, jo pavaduotojas Tomas Vaicekauskas, Savivaldybės tarybos ir mero sekretoriato ir Savivaldybės administracijos Socialinės paramos, Vaiko teisių skyriaus darbuotojai, socialines paslaugas teikiančių įstaigų atstovai bei NVO atstovai.

Ministerijos atstovams susitikimo metu pristatyta situacija socialinėje srityje Kaišiadorių rajone. Svečiai supažindinti su Kaišiadorių rajono savivaldybės teikiamomis socialinėmis paslaugomis šeimoms, neįgaliesiems, vaikams, su esamais projektais, bei artimiausiu metu planuojamais įgyvendinti projektais, socialinei paramai gaunamų ir sutaupytų lėšų panaudojimu.

Kaišiadorių rajono savivaldybės inf.

Naujienos iš interneto