Kaišiadoryse lankėsi Susisiekimo ministras Marius Skuodis

Gegužės 15 d. Kaišiadorių rajono savivaldybėje lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis, viceministrai Julius Skačkauskas ir Mindaugas Tarnauskas, susisiekimo ministro patarėja Gabrielė Vasiliauskaitė. Susitikime taip pat dalyvavo Seimo narė Silva Lengvinienė, Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius, Seimo narės patarėjas Edvardas Baleišis, Kaišiadorių rajono savivaldybės administracijos atstovai ir seniūnai.

Kartu su savivaldybės vadovais Savivaldybės meru Šarūnu Čėsna, vicemerais Tomu Vaicekausku ir Algimantu Radvila, Administracijos direktoriumi Karoliu Petkevičiumi, mero patarėju Albertu Lakštausku susitikimo metu aptartas regioninės reikšmės kelių tvarkymas rajone, problemos, kai remontuojamos tik kelių atkarpos iki gyvenviečių ribų, o ne visas kelias. Taip pat aptartas daugelį metų kaišiadoriečiams itin aktualus Kaišiadorių pėsčiųjų viaduko virš geležineklio remontas bei „Rail Baltica“ geležinkelio vėžės statybos.

Diskutuota apie Žaslių aplinkkelio, kurio statybos sumažintų karinės technikos bei eismo srautą per Žaslius ir aplinkines gyvenvietes, perspektyvą. Nepamiršti ir kelio Stabintiškės–Mikalaučiškės–Padaliai  bei šiuo metu vykdomo kelio Kaišiadorys–Gegužinė remonto klausimai.

Po susitikimo Savivaldybėje svečiai ir Savivaldybės atstovai apžiūrėjo pėsčiųjų viaduką virš geležinkelio. Šiuo metu yra paskelbtas Pėsčiųjų viaduko Kaišiadorių geležinkelio stotyje rekonstravimo rangos darbų pirkimas. Kartu su Susisiekimo ministru apžiūrėtas Kaišiadorys–Stasiūnai kelias  bei  aptarta šio kelio remonto  būtinybė. Taip pat apžiūrėta Žiežmarių centre, prie bažnyčios, esanti sankryža ir su ministerija bei Lietuvos automobilių kelių direkcija susitarta bendradarbiauti ieškant geriausio sprendimo, kaip būtų galima padidinti eismo saugumą ir rekonstruoti sankryžą.